fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Verge gündem: XVG’den muhteşem geri dönüş

Verge gündem: XVG’den muhteşem geri dönüş

Verge gündem: XVG’den muhteşem geri dönüş
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Uzun bir sessizlikten sonra Verge muhteşem bir geri dönüş gösterdi. XVG fiyatlarında yüzde 25’lik bir değerlenme söz konusu. Verge gün içerisinde daha yüksek değere ulaştı ve fiyatlar konsolide oluyor.


Verge XVG’den muhteşem geri dönüş

Verge XVG bugünkü performansı ile sahalara geri döndü. Verge fiyatlarında uzun süreden beri yaşanan  düşüş bugün itibari ile tersine dönmüşe benziyor. XVG, yazının kaleme alındığı saatte düne göre fiyatlarında yaklaşık yüzde 25’lik bir artış yaşanıyor. Verge fiyatları dün 0,0038 dolardan işlem görüyordu. Bugün gün içerisinde XVG fiyatları bir ara 0,0058 dolar seviyesini gördü. Yazının kaleme alındığı saatte ise 0,005 dolardan işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Verge’nin bu haftaki performansını görüyoruz.

Verge muhteşem Verge gündem: XVG'den muhteşem geri dönüş

Lütfen Bkz: Değerini 5 ayda 10 kat arttıran Seele Coin nedir?

Verge geçtiğimiz Mayıs ayının 16’sında 1,2 cent seviyesine çıkarak 2019’un rekorunu kırdı. Bu tarihten sonra işler Verge için iyi gitmedi ta ki bugüne kadar. Bugün XVG fiyatlarında yaklaşık yüzde 25’lik bir artış var. Gün içerisinde kısmi bir konsolidasyon yaşansa da Verge muhteşem bir geri dönüş yaşadı. Aşağıdaki grafikte Verge fiyatlarında 2019 yılı boyunca yaşanan fiyat değişimini görüyoruz.

Verge muhteşem Verge gündem: XVG'den muhteşem geri dönüş

Verge fiyatlarındaki artışlarda bazı eğlence içerikli web sitelerin XVG kabul etmeye başlamasının etkili olabileceği düşünülüyor. 80 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan Verge, CoinMarketCap sıralamasında 65’inci sırada.

Lütfen Bkz: Chainlink 1 milyar dolarlık piyasa hacmini geçti

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.