VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analizi

ripple vechain litecoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Altcoin piyasasının üç önemli aktörü olan VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) hakkında güncel gelişmeler ve teknik analiz için haberimizin içeriğine göz atabilirsiniz.


VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) son gelişmeler ve teknik analizi

VeChain (VET)

Non-Fungible Token açılımlarının ardından VeChain (VET) fiyatlarında son 3 haftalık süreç içerisinde VET, geçmişinde yaşamadığı hareketliliği yaşıyor. Aşağıdaki grafikte VET fiyatlarındaki haftalık değişimi görüyoruz.

vechain ripple VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analizi

VeChain; kendi blockchain’i ile uyumlu NFT ve DeFi geliştiren yazılımcılar için 1 milyon dolarlık fon ayırdı. Bu hamle VeChain’e ciddi hareketlilik getirebilir. Başarılı yazılımcıların çalışmaları, VeChain tarafından ödüllendirilecek.

Aşağıdaki grafikte VeChain teknik analizini görüyoruz.

vechain ripple VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analizi

Cari VET fiyatları 21 dönemlik hareketli ortalama (21 MA) ve Bollinger Bandlarının orta çizgisine denk gelen 19-18 cent bandında bir destek buldu. Bu seviyede güç toplayan boğalar, Bollinger Bandlarının üst seviyesine denk gelen 27 cent’lik direnç hattını tekrardan test edebilir.

Ripple (XRP)

SEC davasının ardından kötü günler geçiren XRP, davanın olumsuz etkilerinde kurtuldu ve piyasalarda devam eden boğa sürecine sonradan eklemlendi. Bu süreçte XRP fiyatları 20 cent bandından 1,96 dolar bandına kadar yükseldi. Bazı borsalar tekrardan XRP’yi listeleme karar aldı. Örneğin Phemex tekrardan XRP’yi listeleme kararı aldı.

Omuz-Baş-Omuz formunda hareket eden fiyatlar, 1.50’lik direnci kırarsa paritede yeni bir boğa koşusu gelebilir.  Fiyatlar hızlı biçimde 1.75 dolara kadar çıkabilir.

vechain ripple VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analizi

LiteCoin (LTC)

Litecoin (LTC) en yüksek değerini 19 Aralık 2017’de 375 dolar ile gördü. 2017-2018 boğa sezonunda Bitcoin’e alternatif gösterilen LTC, 2019-2020 döneminde beklenen performansı gösteremedi. 2021’deki boğa sezonu ile LTC/USD paritesi tekrardan kalkışa geçti. 17 Nisan 2021’de Litecoin, 335 doları görerek 2017 döneminden sonraki en yüksek değer ulaştı. Litecoin yatırımcıları, yeni bir ATH konusunda oldukça umutlu.

vechain ripple VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analiziLitecoin  fiyatları azalan koridor formasyonu içerisinde hareket ediyordu. Şimdilik fiyatlar bu formu mütevazi biçimde kırdı. İlk direnç hattı ise 300 dolar seviyesinde beliriyor.

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
VeChain (VET), Ripple (XRP) ve Litecoin (LTC) güncel gelişmeler ve teknik analizi
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.