BTC : 618000 ₺ ETH : 45630 ₺ XRP : 11.223 ₺ LTC : 1659.9 ₺ USDT : 14.744 ₺ XLM : 2.99 ₺
  1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple hakkında sürpriz açıklama!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ripple hakkında sürpriz açıklama!

Ripple hakkında sürpriz açıklama!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Japon finans devi SBI Holding CEO’su Ripple hakkında süpriz bir açıklama yaptı. Detaylar haberimizde.

Ripple hakkında sürpriz açıklama

Ripple’ın en büyük hissedarlarından biri olan SBI Holding CEO’su Yoshitaka Kitao Ripple hakkında sürpriz bir açıklama yaptı.

Japon finans devi SBI Group CEO’suna göre, büyük kripto para şirketi Ripple, ABD Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu (SEC) ile arasında devam eden mahkeme sürecine rağmen halka açılma planlarından vazgeçmedi.

Yoshitaka Kitao, Ripple’ın ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından kendisine karşı açılan davanın sonuçlanmasının ardından halka açık bir şirket olmayı planladığını iddia etti.

Bkz: Ripple, Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

Çarşamba günü katıldığı bir etkinlikte konuşan Kitao, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse ve yönetim kurulu başkanı Chris Larsen’in Ripple’ın kamuya açık hale gelmesini planladığını ifade etti.

“Mevcut davadan sonra Ripple halka açılacak. Mevcut CEO bunu yapmak istiyor. Chris’de bunu yapmak istiyor. “

Aynı zamanda Kitao, SBI’nin Ripple’a yaptığı yatırımın potansiyel bir halka açıklanmanın ardından karşılığını alacağını söyledi ve SBI’nin Ripple’ın en büyük dış hissedarı olduğuna dikkat çekti. SBI tarafından aktif olarak desteklenen başka bir endüstri şirketi olan blockchain konsorsiyumu R3’ün de bir gün halka açılacağını ifade etti.

“Fintech şirketlerine yatırım yapıyoruz. Bu teknolojiyi grubumuzda benimsiyor ve bu teknolojiyi sektöre yayıyoruz. SBI Group’un temel stratejisi bu.”

Ripple CEO’su Gerlinghouse’de IPO’ların kripto ve blok zinciri endüstrisinde daha yaygın hale geleceğini tahmin ederek, geçen yıl potansiyel bir halka arz olacağını ima etmişti.

“Önümüzdeki 12 ay içinde, kripto / blok zinciri alanında halka arzlar göreceksiniz. İlk ve son olmayacağız ama lider tarafta olacağımızı umuyorum. Bu durum şirketimiz için doğal bir evrim.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.