fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ethereum’un gözü yükseklerde!

Ethereum’un gözü yükseklerde!

Ethereum’un gözü yükseklerde!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin’den sonra kripto piyasasının en değerli kripto parası Ethereum, ödeme devi PayPal’ın piyasa değerini geride bıraktı. Detaylar haberimizde

Ethereum’un gözü yükseklerde!

Kripto para piyasasının Bitcoin’den sonra en değerli kripto varlığı olan Ethereum gözünü yükseklere dikti. Ethereum bugün Bitstamp borsasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,800 doları gördü.

ethereum Ethereum'un gözü yükseklerde!

Ethererum anlık olarak 2,770 dolardan işlem görüyor. Günlük değeri %2,3 artarken, son yedi günde %7,71 değer kazandı. Ethereum’un toplam piyasa değeri 320,691,715,107 milyar dolar. Ethereum kripto piyasanında ikinci en değerli varlık durumunda.

Ethereum bu piyasa değeri ile ödeme devi PayPal’ın piyasa değerini aştı. PayPal’ın piyasa değeri ise 312 milyar dolar. Ethereum sadece nisan ayında yaklaşık %45 değer kazandı.  

Bkz: Ethereum, Ethereum haberleri ve son dakika gelişmeleri

koinmedya_paradex

Bitcoin 1 trilyon doların üzerinde piyasa değeri ile hala kripto piyaasının tartışılmaz lideri. Ancak Ethereum, lider kripto para birimine göre daha hızlı bir yükseliş gösteriyor. Bankacılık devi JPMorgan’a göre Ethereum DeFİ uygulamaları, NFT’ler ve diğer bileşenleri içeren ekosistemi ile Bitcoin’den daha iyi performans verebilecek durumda.

Geçtiğimiz günlerde Ethereum ekosisteminde yapılan Berlin güncellemesi ile gaz fiyatlarında da gözle görülür bir düşüş meydana geldi. Ethereum yatırımcıları EIP 1559 güncellemesini de içerecek Londra güncellemesini merakla bekliyor. Hem gaz ücretlerinde hem de işlem ücretlerinde ve hızında iyileştirme içeren güncellemenin temmuz ayında yapılması bekleniyor. Ethereum’un Londra güncellemesinin ardından daha da yükseleceği değerlendiriliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
koinmedya_brave