VeChain ve Solana çevresinde önemli gelişmeler

VeChain
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Güçlü kripto para projelerinden VeChain ve Solana çevresinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Ayrıntılar için haberimize göz atabilirsiniz.


VeChain ve Solana çevresinde önemli gelişmeler

VeChain blockchain’inin kripto parası VET yazının kaleme alındığı saatte 5 cent civarında işlem görüyor. VET, 3.1 milyar dolarlık toplam piyasa değeri ile CoinMarketCap’te 37’nci sırada işlem görüyor.

VET’in reel ekonomide kullanımını arttıracak önemli bir açılım haberi yaşanıyor. Zira VeChain, Alchemy Pay ile ortaklık geliştiriyor. Bu sayede VET, 70 ülkede ve 2 milyon mağazada kullanılabilecek. VET yatırımcıları 2 milyonu aşkın mağazada kripto paralarını harcayabilecek.

Artık VET, Alchemy Pay’de bir ödeme opsiyonu olarak kullanılabilecek.

Lütfen Bkz: Güncel VeChain fiyat tahmini

VeChain çevresindeki diğer önemli gelişme ise VeChain blockchain’inin Binance Bridge 2.0 ile desteklenecek olması. Binance Bridge 2.0 VET ile beraber MANA, SAND ve APE gibi birçok projeyi de destekleyecek.

Aşağıdaki grafikte VET token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

vechain fiyatları


Şimdi diğer önemli kripto para projelerinden olan Solana’ya göz atalım. Ethereum’a güçlü bir alternatif olarak doğan Solana NFT açılımlarına dolu dizgin devam ediyor. Birçok NFT (Non-Fungible Token) projesine ev sahipliği yapan Solana bu sayede milyonlarca yeni kullanıcı ile tanışıyor.

Lütfen Bkz: Non- Fungible Tokens (NFT) nedir?

Çeşitli NFT satışlarına ev sahipliği yapan Solana ağı NFT satışı sayesinde milyonlarca dolar değerinde işlem hacmine imza atıyor. Yakın zamanda Solana ağında gerçekleştirilen Meebits 1 günde 11.9 milyon dolar, Vee Friends ise 13.1 milyon dolarlık işlem hacmine ulaştı.

Aşağıdaki grafikte Solana SOL token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Solana  fiyatları

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
VeChain ve Solana çevresinde önemli gelişmeler
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.