1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Van de Poppe’den yükseliş gösteren 3 grafik, 3 altcoin

Van de Poppe’den yükseliş gösteren 3 grafik, 3 altcoin

Van de Poppe’den yükseliş gösteren 3 grafik, 3 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler Hollandalı analist Michael van de Poppe, son analizinde 3 altcoin için güçlü ralli beklediğini dile getirdi.

Polygon (MATIC) ve 2 altcoinden güçlü ralli sinyali

Kripto dünyasında hem Youtube videoları hem de Twitter paylaşımları ile ilgiyle takip edilen Michael van de Poppe uzun süren sessizliğini bozdu. Poppe, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Fantom (FTM)nin çok güçlü ralli sinyali verdiğini düşünüyor.

Polygon (MATIC)

Twitter üzerinde, 573 bin takipçisine hitap eden Poppe, Ethereum ölçeklendirme platformu Polygon (MATIC)‘in 1.20 dolar seviyesinde bir destek bulduktan sonra, önemli bir yükseliş aşamasına girdiğini yazdı.

Burada, bazı tepe dirençlerini test ediyor gibi görünüyor. Bu temel değerler devam ederse, 2 dolar testi yaında gelebilir.

polygon matic
MATIC/USD Kaynak: Van de Poppe /Twitter

Polkadot (DOT)

Analistin listesindeki diğer coin, Polkadot (DOT). Van de Poppe’ye göre, DOT yaklaşık %55’lik bir artışın görüleceği ralliye çıkabilir.

DOT’un 27 dolara doğru yükseleceğini bekleyebiliriz. Elbette her şey normal seyrinde devam ederse.

Image
DOT/USD Kaynak: Van de Poppe/Twitter

 

Fantom (FTM)

Analistin son değerlendirdiği grafik Fantom (FTM). Akıllı sözleşme platformu Fantom, 1.25 dolar seviyesinde destek bulduktan sonra, 1.90 dolar seviyesine kadar yükselebilir.

Image
FTM/USD Kaynak: Van de Poppe/Twitter

FTM coinde de aynı şekilde, desteğe tutunduktan sonra ciddi yükseliş gösterecek bir oluşum var. Buradan sonra, 1.90 hatta 2,25 dolar seviyelerinin test edilmesi beklenebilir.

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.