Loading...
btc
BTC
0.61%
Bitcoin
67.063,81 USDT
eth
ETH
0.31%
Ethereum
3.514,46 USDT
bch
BCH
0.81%
Bitcoin Cash
394,45 USDT
xrp
XRP
3.42%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
73,29 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
594,80 USDT
sol
SOL
2.67%
Solana
173,65 USDT
avax
AVAX
2.18%
Avalanche
28,78 USDT
ada
ADA
-0.7%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
-0.3%
Poladot
6,32 USDT
doge
DOGE
6.74%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
1.72%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Valkyrie’den Avalanche (AVAX) adımı!

Valkyrie’den Avalanche (AVAX) adımı!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Dijital varlıklara odaklanan finansal hizmetler firması olan Valkyrie Investments, Avalanche Trust (VAVAX) başlattı. Detaylar haberimizde.

Valkyrie’den Avalanche (AVAX) adımı!

Dijital varlıklara odaklanan finansal hizmetler firması olan ve merkezi Nashville’de bulunan Valkyrie, kripto fon ailesine yeni bir fon ekledi. Finans kuruluşu, Avalanche Trust (VAVAX) bugün başlattı. Konu hakkında bilgi sahibi olan kaynaklara göre, vakıf şimdiden 25 milyon doları güvence altına aldı.

İlgili: Avalanche (AVAX) nedir?

Avalanche Trust lansmanı, Valkyrie’nin “Multi-Coin Trust” isimli bir dizi temel katman tokenine yatırım yapan fonunu açıklamasından iki hafta sonra gerçekleşti. Multi-Coin Trust fonu da AVAX’ı içeriyordu. Avalanche fonu, akredite yatırımcıları hedefleyen AVAX’a özel tek fonlardan biridir.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Valkyrie Investments CIO’su Steven McClurg, yaptığı açıklamada AVAX’ın yüksek işlem hızı nedeniyle tercih edildiğini ve benimsenmesinin hızla arttığını ifade etti.

“AVAX, büyük ölçüde yüksek işlem hızlarının bir sonucu olarak benimseme açısından hızla büyüyor. Bu fonu başlatarak, nitelikli yatırımcıların, DeFi projeleri, NFT platformları ve Avalanche üzerinde başlatılan (giderek daha fazla artan) projelere yatırım yapmalarını sağlıyoruz.”

Ava Labs tarafından Eylül 2020’de başlatılan Avalanche blok zinciri, dördüncü en büyük blok zinciridir. Ethereum’un en ciddi rakipleri arasında gösterilen AVAX’ın kurucusu Türk Akademisyen Emin Gün Sirer, AVAX’ın hedefinin Ethereum’u geride bırakmak olduğunu her fırsatta ifade ediyor.

AVAX, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 67,28 dolarda işlem görüyor. Altcoin, son 24 saat içerisinde %14 değer kazandı. AVAX, 21 Kasım 2021’de 146 dolara ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. O günden bu yana değerinden %54 kaybetmiş olsa da 18 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer AVAX’ı kripto piyasasının en değerli 11’inci varlığı yapıyor.

Günlük Avalanche (AVAX) fiyat hareketleri

Valkyrie’den Avalanche (AVAX) adımı!

 

Kaynak 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.