1. Home
  2. Güncel Haber
  3. Uzman analiste göre en çok yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Uzman analiste göre en çok yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Uzman analiste göre en çok yükselme potansiyeli olan 5 altcoin
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasası şu an düşüşler yaşıyor. Ancak buna rağmen büyük yükselme potansiyeli olan 5 altcoin var. Bu potansiyel yükselişlerin arkasında ise projelerle ilgili önemli gelişmeler duruyor. Söz konucu coinler ve ilgili olaylara bakalım.


Uzman analiste göre en çok yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Kripto uzman ve Altcoin Daily programının sunucusu Aaron Arnold, büyük hareketlenmeye hazır olduğunu düşündüğü 5 kripto parayı paylaştı.

Uzman trader, bu 5 altcoini Youtube üzerinden 1.12 milyon abonesi ile paylaştı. Listesinde ilk sırada kripto para pazaryeri Crypto.com’un yerel tokeni olan CRO var. Borsa, dünya genelinde spor pazarlama girişimini başlatıyor. Bundan dolayı Arnold da CRO’nun uzun vadeli güç kazandığını düşünüyor.

“Daha önce LA Lakers’in evi olan ve Staples Center adıyla bilinen arena şimdi Crypto.com Arena adını aldı. Bunun için 700 milyon dolarlık anlaşma yapıldı.

“Bu gelişme ile LA Lakers ve LA Kings kripto para borsasına ilk defa resmi sponsorluğa imza atmış oldular. Bu çok büyük bir olay.”

Altcoin Daily programında bahsedilen ikinci altcoin Injective Protocol (INJ). Injective Protocol, merkezsiz borsa (DEX) protokolü ve cross-chain marjin işlemler, türevler ve vadeli işlemler gibi ileri düzey özelliklere sahip.

“Injective Protocol mainnetin başlamasını duyurdu. Buna ek olarak likidite sağlama ve ticareti teşvik etmek için 120 milyon dolarlık program da başlattılar.”

Arnold bu teşvik programının Cosmos ekosistemindeki en büyüyü olduğunu söylüyor. Bundan dolayı da Injective Protocol konusunda boğa olduğunu belirtiyor.

altcoin Uzman analiste göre en çok yükselme potansiyeli olan 5 altcoin

Uzmanın listesindeki üçüncü kripto para Ethereum tabanlı sanal dünya The Sandbox (SAND). Aaron Arnold’a göre projenin yaklaşan olayları çok büyük. Şöyle diyor:

“Çok büyük olay: Sandbox Metaverse Alpha, 4 yıllık geliştirmeden sonra 29 Kasım’da başlıyor. Alpha’dna sonra Beta ve sonra da tam teşekküllü faaliyete gerçekler. Bu gerçekten de çok büyük olay.”

İlgili – 1 haftada %300 kazandırdı! The Sandbox nedir ve geleceği nasıl?

Arnold daha sonra Binance Smart Chain (BSC) ile ilgili gelişmeleri tartışıyor. Ona göre bu Ethereum alternatifi görmezden gelinemez. Sonuçta buradaki gelişmeler yerel tokeni Binance Coin (BNB) için iyi haber.

Son olarak Youtube kanalı üzerinden Chainlink (LINK) ile ilgili konuşuyor uzman. Ona göre burada da potansiyel bir büyüme var. Hem de son yaşanan fiyat düşüşe rağmen.

Kaynak