1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!

Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!

Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin 30-35 bin dolar aralığına hapsoldu. Bitcoin’deki kararsız fiyat hareketleri altcoin piyasalarını da olumsuz etkiliyor. Ancak analistimiz bazı kripto paraların bu kararsızlık havasını tersine çevireceğini düşünüyor.


Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!

Yazının kaleme alındığı saatte toplam kripto para piyasasının değeri 1.409 trilyon dolar. Bu pastadan 0.65 trilyon dolar Bitcoin alıyor. 0.76 trilyon dolar ise altcoin’lere kalıyor. FXStreet analistlerinden Akash Girimath, altcoin piyasalarının canlanmasına neden olabilecek 3 kripto para için oldukça iyimser. Gerçekleştirdiği teknik analizlere göre bu 3 kripto para yakında tekrardan yükseliş trendine girebilir ve yeni ATH’ler (tüm zamanların rekoru) gelebilir.

Solana (SOL)

Analistin iyimser olduğu altcoin’ler listesinde ilk olarak Solana var. Solana (SOL) tüm zamanların rekorunu 18 Mayıs 2021’de 58.30 dolar ile kırdı. Solana yazının kaleme alındığı saatte 31-32 dolar aralığında hareket ediyor. SOL/USD paritesi son dönemde hareket ettiği yükselen bayrak formuna sıkıştı. Girimath, fiyatların bayrak formunu üsten kırarak yeni bir yükseliş trendine gireceğini ileri sürüyor.

3 kripto para Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!Lütfen Bkz: McAfee’nin ölümündeki gizem ve %700 değer kazanan kripto para

Chainlink (Link)

Girimath’ın pozitif yaklaştığı diğer proje Chainlink! Kaliteli oracle hizmetleri sayesinde Chainlink sadece kripto para piyasalarında değil, reel ekonomiden de destek görüyor. Chainlink oracle hizmetleri sayesinde blockchain’ler arası ve reel ekonomiden blockchain dünyasına veri akışında bulunuyor.

Chainlink kripto para piyasalarında özellikle DeFi platformlarına ciddi destek sunuyor. Chainlink tüm zamanların rekorunu 10 Mayıs 2021’de 52,88 dolara çıkarak gördü. Chainlink yazının kaleme alındığı saatte 18 dolar bandında işlem görüyor. Chainlink için 32.85 dolar bandında güçlü bir direnç oluşuyor. Bu direnç hattının kırılması ile Chainlink’te tekrardan boğa sezonunun başladığını söyleyebiliriz.

3 kripto para Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!Icon (ICX)

Girimath’in radarında olan 3’üncü kripto para ise CoinMarketCap’te henüz ilk 100’de değil. Icon (ICX), 484 milyon dolarlık piyasa hacmi ile 103’üncü sırada yer alıyor. ICX, 9 Ocak 2018’de 12.64 dolar ile tüm zamanların rekorunu kırdı. Yazının kaleme alındığı saatte ise 0.76 dolardan işlem görüyor. ICX, 2021 boğa sezonunu yeterince değerlendiremedi. Ancak 3 dolar seviyesine çıkabildi.

3 kripto para Uzman analist bu 3 kripto para konusunda oldukça iyimser!Girimath, ICX/USD fiyatlarının konjonktürel hareket ettiğini ve fiyatların orta vadeli düşüş trendinin sonuna geldiğini iddia ediyor.

Kaynak