Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple Avrupa şubesinde çalıştırmak üzere çok yüksek profilli bir yöneticiyi işe aldı.

Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

Edinilen bilgiye göre, Ripple, Harvard Business School mezunu ve üst düzey eski bir Mastercard çalışanı Sendi Young’ı işe aldı. 15 yıllık finetech tecrübesi ile öne çıkan Young, Ripple’ın Avrupa’da genişlemesine başkanlık edecek.

 

ripple Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

 

Yeni başkan RippleNet’i uçuracak

RippleNet’e Avrupa Operadyonlarından Sorumlu Genel Müdür unvanıyla katılan Sendi Young, şirketin Avurpada genişlemesi için çalışacak.

Son 5 yılını Mastercard’a geçiren Young, özellikle şirketin, bankalar ve yeni ödeme kanallarıyla ortaklıklar kurmasına yardımcı oldu. Mastercard’ta iş geliştirmeden sorumlu olan Young, özellikle, banklarla kurulan gerçek zamanlı ödeme, Açık Bankacılık ve Yapay Zeka gibi iş birlikleriyle ön plana çıktı.

Sendi Young geleneksel finans sistemi içerisinde çalıştığı dönemde önemli bir kripto dostu haline geldi. Young kripto ve blockchain teknolojileri hakkında şunları söylüyor.

 


Bu teknolojiler küresel finansal sistemini daha adil, daha kapsayıcı ve daha şeffaf hale getirebilir.

Şu an gelinen nokta mümkün olanın sadece başlangıcı ve bu kadar yetenekli ve tutkulu bir ekiple ön saflarında yer alan bir şirkete katılmaktan heyecan duyuyorum.

 

İlgili: Ripple teknik analizi: XRP grafiğinde kritik anlar!

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.