1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ripple Avrupa şubesinde çalıştırmak üzere çok yüksek profilli bir yöneticiyi işe aldı.

Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

Edinilen bilgiye göre, Ripple, Harvard Business School mezunu ve üst düzey eski bir Mastercard çalışanı Sendi Young’ı işe aldı. 15 yıllık finetech tecrübesi ile öne çıkan Young, Ripple’ın Avrupa’da genişlemesine başkanlık edecek.

 

ripple Ripple öyle birini işe aldı ki, dengeleri değiştirebilir

 

Yeni başkan RippleNet’i uçuracak

RippleNet’e Avrupa Operadyonlarından Sorumlu Genel Müdür unvanıyla katılan Sendi Young, şirketin Avurpada genişlemesi için çalışacak.

Son 5 yılını Mastercard’a geçiren Young, özellikle şirketin, bankalar ve yeni ödeme kanallarıyla ortaklıklar kurmasına yardımcı oldu. Mastercard’ta iş geliştirmeden sorumlu olan Young, özellikle, banklarla kurulan gerçek zamanlı ödeme, Açık Bankacılık ve Yapay Zeka gibi iş birlikleriyle ön plana çıktı.

Sendi Young geleneksel finans sistemi içerisinde çalıştığı dönemde önemli bir kripto dostu haline geldi. Young kripto ve blockchain teknolojileri hakkında şunları söylüyor.

 

Bu teknolojiler küresel finansal sistemini daha adil, daha kapsayıcı ve daha şeffaf hale getirebilir.

Şu an gelinen nokta mümkün olanın sadece başlangıcı ve bu kadar yetenekli ve tutkulu bir ekiple ön saflarında yer alan bir şirkete katılmaktan heyecan duyuyorum.

 

İlgili: Ripple teknik analizi: XRP grafiğinde kritik anlar!

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: