Loading...
btc
BTC
0.14%
Bitcoin
63.883,70 USDT
eth
ETH
-0.15%
Ethereum
3.079,31 USDT
bch
BCH
-0.66%
Bitcoin Cash
483,63 USDT
xrp
XRP
-0.49%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.38%
Litecoin
79,64 USDT
bnb
BNB
-0.11%
Binance Coin
537,01 USDT
sol
SOL
-0.16%
Solana
136,01 USDT
avax
AVAX
-1.18%
Avalanche
34,35 USDT
ada
ADA
-0.85%
Cardano
0,45 USDT
dot
DOT
-0.84%
Poladot
6,64 USDT
doge
DOGE
-0.07%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
0.06%
Shiba Inu
0,00 USDT

UTRUST Token (UTK ) nedir? Temel Analiz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto projeler arasındaki rekabet sadece iyi bir şey olarak kabul edilebilir. Şu anda herkes için doğru kutuları işaretleyen tek bir para birimi yok. UTRUST, alıcı korumasıyla bir kripto para birimi ödemeplatformu sağlayarak bunu değiştirebileceğini düşünüyor.

UTK Tokenin Vizyonu

Kripto para biriminin küresel olarak ödeme dünyasında olumlu bir etki yaratabileceği açıktır. Şu an itibariyle, geleneksel ödemelerde,hem perakendecileri hem de alıcıları etkileyen birçok farklı risk bulunmaktadır. Cryptocurrency ile, sahtekarlığı, ters ibrazları önlemek ve kullanıcıları belirli bir dereceye kadar korumak mümkündür. UTK, geleneksel kripto para birimi ödeme sağlayıcılarının da sunduğu bir çok işlevsellik sunsa da, bu adımı daha da ileri götürmeyi hedefliyor.

Kapsamı

UTRUST’un çalışma şekli açıklamakta nispeten basittir: çoklu para birimlerini destekleyebilen bir ödeme sistemi sağlar. CoinPayments ile çalışmış olan herkes, bu çözümlerin gerçek dünyada nasıl işlediğine dair temel bir fikre sahip olacaktır. Üstelik, UTK her ödemenin anında fiat para birimine dönüştürülmesini sağlar. Bu, en çok şifreleme ödeme işlemcisinin zaten nasıl çalıştığına eşittir.

Tüccarların kripto piyasasıniın oynaklığından korunması kolay bir başarı değildir. Tüm kripto pazarları, doğası gereği oldukça çalkantalıdır, ancak bu konuda yapılabilecek çok az şey var. Piyasa dalgalanmalarından korunma, kullanıcılara her zaman ürün ve hizmet için tam olarak istenen fiyatı almalarını sağlayarak erişilir.

Ancak bu girişimin dışında kalan şey, alıcıların korunması üzerine odaklanılması. Sonuçta, alıcılar hileli bir tüccara para gönderme riskiyle karşı karşıyadırlar. Bu nedenle, UTK ekosistemi, paranın doğru sahibi olana dönmesini sağlamak için bir arabulucu olarak görev yapacaktır. Tüm satın alımlar teslimattan doğumdan korunur ve bu çok olumlu bir özelliktir. Her işlem üzerinde başkanlık eden emanet partisi olduğu için bunun UTRUST’a çok fazla güvenmesi gerektiği açıktır.

Utrusk Token

Herhangi bir projede her zaman olduğu gibi,bu projenin de kendine ait bir tokenı vardır. UTRUST , katılımcı tüccarlardan anlık indirimler almak ve alıcıların satın alma gücünü artırmak için kullanılabilir. İşlerine biraz daha fazla görünürlük getirse de, katılımcı tüccarların UTRUST tokenı seçmeleri için herhangi bir gereklilik yoktur. Dahası, UTRUST ödeme işlemini kullanarak bir şey satın almak tüm işlem ücretlerini ortadan kaldırmaktadır..

Geleceği

Şu an itibariyle, UTRUST ekibi platform API’sını tüccarlar için test aşamasındadır. Buna ek olarak, bu yılın ikinci çeyreğinde tüccar ödeme mekanizmalarıyla uyumlu bir entegrasyon golacak. Minimum gösterebilecek bir ürün, UTRUST ekibi için büyük bir mihenk taşı olacak 19 Nisan’da sergilenecek. Bu yılın ilerleyen saatlerinde, bir web cüzdan uygulaması devreye girmekle beraber, iOS ve Android için yerel uygulamalar ve 200’den fazla satıcı için destek sağlanacak.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.