1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü yorumcu Poppe analizini yeniledi; İşte piyasadaki en güçlü altcoin!

Ünlü yorumcu Poppe analizini yeniledi; İşte piyasadaki en güçlü altcoin!

Ünlü yorumcu Poppe analizini yeniledi; İşte piyasadaki en güçlü altcoin!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto alanında çok takip edilen fenomen analizcilerden Michael van de Poppe, kripto piyasası hakkındaki analizlerini yeniledi.

Ünlü yorumcu Poppe analizini yeniledi; İşte piyasadaki en güçlü altcoin!

Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, Bitcoin’in yeni güç belirtileri göstermeye başlaması durumunda Cardano’nun harekete yanıt veren ilk altcoinlerden biri olabileceğini söyledi.

Analist, Cardano’nun 1,40 dolar seviyesinde büyük bir dirençle karşı karşıya kaldığını buna karşı, ADA coin 1,00 doların hemen üzerinde de sağlam bir destek bulduğunu söylüyor.

 

Bu aşamada oldukça iyi olan ilk coin, Cardano. Cardano desteği tutuyor. Tüm yapısını kaybetti, ancak bu desteğin tamamını burada tutuyoruz ve şu anda Cardano bir direnç bölgesi ile karşı karşıya.

 

Trader’a göre Cardano, boğa koşusunun bir sonraki aşamasına başlamak için öncelikle 1,40 dolarda bulunan kritik direnci kırmalı.

 

Bu seviyeyi değiştirirsek, bu destek ve direnç düşüşü kesinlikle bakmanız gereken bir şey, ancak genel olarak, altcoinlerdeki yapı, Bitcoin bittikten veya düzeltme veya aşağı doğru yapıldıktan sonra geri dönmek istediklerini gösteriyor. itme.” Bu seviyenin direnç ve destek olarak yer değiştirmesi kesinlikle dikkat etmeniz gereken bir şey. Genel olarak, altcoinler yukarı sıçramak için Bitcoin’in düzeltmesini bitirmesini veya aşağı yönlü ivmesini kırmasını bekliyor gibiler.

 

Van de Poppe, altcoinlerin genel boğa koşusunun neredeyse yarısında olduğuna inanıyor.

 

 

Poppe için Bitcoin’in yeni hedefi

 

Bitcoin’e gelince, kripto stratejisti, önde gelen kripto para biriminin başka bir ralliyi başlatmadan önce acil desteğini 31.500 $’da test ettiğini düşünüyor.

 

“Ayrıca, daha düşük zaman diliminde daha düşük zirveler [ve] daha düşük dipler yaptığımızı görebiliriz, ki burada büyük olasılıkla [31,500 doları] tekrar test edeceğiz. Ardından, önceki destek seviyelerinin tekrar destek haline geldiğini görmek istiyoruz… ve sonra gitmeye hazırız.

 

Canlı ADA coin fiyatı: $ 0.244866

İlgili: Cardano ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır?

İlgili: Cardano ADA coin güncel fiyat tahmini, 2021-2025

İlgili: Cardano gündem, haber ve son dakika gelişmeleri

https://www.youtube.com/watch?v=abW-6DkKdN0&t=2s

Kaynak