Loading...
btc
BTC
-1.3%
Bitcoin
62.599,78 USDT
eth
ETH
-1.75%
Ethereum
3.047,66 USDT
bch
BCH
-5.68%
Bitcoin Cash
479,43 USDT
xrp
XRP
-2.15%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.11%
Litecoin
78,00 USDT
bnb
BNB
-2.51%
Binance Coin
538,84 USDT
sol
SOL
-3.73%
Solana
133,36 USDT
avax
AVAX
-1.75%
Avalanche
34,54 USDT
ada
ADA
-0.16%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.22%
Poladot
6,63 USDT
doge
DOGE
-5%
Doge Coin
0,15 USDT
shib
SHIB
-2.24%
Shiba Inu
0,00 USDT

Kitapları milyonlar satan ünlü yazar ve iş adamından Bitcoin önerisi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kitapları milyonlar satan Robert T. Kiyosaki, Bitcoin ile ilgili öenmli bir öneride bulundu. Detaylar ve Bitcoin’e ait teknik veriler yazımızda.

Kitapları milyonlar satan ünlü yazar ve iş adamından Bitcoin önerisi!

Rich Dad Poor Dad (Zengin Baba fakir Baba) adlı kitabı ile milyonlara ulaşan ABD’li yazar ve iş adamı Robert Kiyosaki, 1,8 milyon takipçisi bulunan kişisel Twitter sayfasından ABD doları, altın ve Bitcoin’e ait bir değerlendirmede bulundu.

bitcoin

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Dünya ekonomileri pandemi sonrası ekonomik bunalımı atlatmak için çaba gösteriyor. Özellikle gelişmekte olan ülkeler ve az gelişmiş ülkelerde ekonomik buhran baş edilemez sonuçlar ortaya çıkardı. ABD ekonomisi son yılların en yüksek enflasyon oranları ile karşı karşıya. Fed bu ay 0,25 baz puan faiz artışına gittive  faiz artışlarına da devam edilecek.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Robert Kiyosaki, Fed’in politikalarının ABD dolarının sonunu getireceğini her fırsatta yineliyor. Vatandaşlara doların bu çöküşünden korunmak için altın ve Bitcoin almaları gerektiği konusunda önerilerde bulunuyor.

Kiyosaki, ocak ayında Bitcoin’de yaşanan düşüşü zengilnleşme fırsatı olarak gördüğünü açıklamıştı.  Finansal kriz ve enflasyon döneminde Bitcoin’i doğru yatırım aracı olarak gördüğünü açıklayan ünlü yazar 2020 yılının yaz aylarında yaptığı bir açıklamada itcoin’in, altının ve gümüşün insanları Fed’e karşı daha akıllı, daha zengin ve daha güçlü kıldığını da belirtmişti.

Bitcoin ve kripto paralar enflasyona karşı önemli bir liman olarak genel kabul görmeye devam ediyor. Sadece Kiyosaki değil bir çok yatırım uzmanı tasarruf sahiplerini bu dönemlerde kripto paralarda kalmaya çağırıyor.

bitcoin Kitapları milyonlar satan ünlü yazar ve iş adamından Bitcoin önerisi!

Lider kripto para birimi Bitcoin, belirli dönemlerde değer kaybetse de günün sonunda kazançları hanesine yazıyor. BTC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 42,500 dolardan işlem görüyor. Kripto para son 24 saat içerisinde %3,84 değer kazandı. 7 günlük getirisi ise %8,30. Şu anda 807 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan BTC bu değer ile 1,924 trilyon dolarlık kripto piyasasının %42,2’sini domine ediyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

bitcoin Kitapları milyonlar satan ünlü yazar ve iş adamından Bitcoin önerisi!

Kaynak

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.