1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü yatırımcı, kripto piyasasında paranın asıl aktığı yeri açıkladı

Ünlü yatırımcı, kripto piyasasında paranın asıl aktığı yeri açıkladı

Ünlü yatırımcı, kripto piyasasında paranın asıl aktığı yeri açıkladı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Shark Tank yatırımcısı Kevin O’Leay, kripto para piyasasında sessiz ve derinden yapılan bir operasyonu anlattı. 

Ünlü yatırımcı, kripto piyasasında paranın asıl aktığı yeri açıkladı

Ünlü yatırımcı, Kevin O’Leary, çevresel endişelerin kripto para madenciliğini gündeme taşıdığını ve dijital varlık sektöründe paranın bu alana aktığını söyledi.

YouTube kanalında yaptığı Q&A oturumunda konuşan O’Leary, bazı madencilik şirketlerinin, karbon krediler satın aldığını ancak bu uygulamanın da uzun soluklu olmayacağını ifade etti.

ESG [çevre, toplum ve devlet] baskısı, karbon k

redi almaya zorladı ancak, bu yıl büyük kurumların karbon teftiş sonuçları istemeye başlayacağını düşünüyorum. Böyle bir ortamda bu tetlerden geçemeyecek bir şirket istemezsiniz.

maden Ünlü yatırımcı, kripto piyasasında paranın asıl aktığı yeri açıkladı

İlgili: Bitcoin madencilik nedir? Bitcoin madenciliği nasıl yapılır?

O’Leary, yatırımcıların, yeşil enerji kaynaklarıyla beslenen madencilik şirketlerine yatırım yapma telaşında olduğunu vurguladı. Shark Tank yatırımcısı, yetkililerden karbon emisyon testinden geçemeyecek şirketlerden, yeşil enerjiye doğru bir akım olduğunu söyledi.

Dolayısıyla bütün para, sessizce yeni madencilik şirketlerine kayıyor. Bu şirketlerin çoğunluğu, hidro, rüzgar, güneş ve nükleer enerji kullanıyor. Karbon emisyon testi yok. Karbon yakmıyorsunuz.

Kevin O’Leary kendisinin de Norveç’te yeşil enerji kullanan bir madencilik şirketine yatırım yaptığını açıkladı.

Biz kilowat’in saatine 2 cent’den az harcıyoruz. Hyroponik ve balık artıklarından enerji üretiyoruz. Madencilik şirketinin ortaklarının pek çoğu da, tesisin bulunduğu, köyde yaşıyor.

Canlı BTC fiyatı: $ 28,629.67

İlgili : Bitcoin teknik analizi, grafik ve yorumlar

Bitcoin madenciliği nedir? Evde Bitcoin mining nasıl yapılır?

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: