1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Avalanche On-chain verileri AVAX coin için sinyal veriyor!

Avalanche On-chain verileri AVAX coin için sinyal veriyor!

Avalanche On-chain verileri AVAX coin için sinyal veriyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Avalanche fiyat performansı istikrarını sürdürüyor. Son gelen on-chain veriler AVAX’ın gücünü gösteriyor. 

Avalanche AVAX coin kripto piyasasını

Avalanche ağı staking değeri, toplam arzın %50’sini geçmiş durumda. Edinilen verilere göre, stake eden kullanıcıların büyük bölümü ABD menşeili ve Amazon Cloud Servis kullanıyor. Avax’ı en çok stake eden ülkeler sıralamasında Almanya ikinci sırada yer alıyor.

Avalnche ağı genişlemeye devam ederken AVAX coinin stake edilme oranın da artacağı tahmin ediliyor.

 

AVAX validatörü ve delegasyonuna nasıl katılınır?

AVAX validatorü olmak için adresinizde en az, 2.000 AVAX bulunması gerekiyor. Bu da yaklaşık 142.000 dolar anlamına geliyor. Delegasyona katılmak ise çok daha kolay. Bunun için yalnız 25 AVAX’sınızın olması yeterli.

Validatörlük için iki haftalık stake süresine ihtiyacınız var. Bu kategoride en fazla 1 yıl stake yapabiliyorsunuz. Delegasyonda da aynı süreler geçerli ve burada getirinin %2’si ücret olarak kesiliyor.

AVAX fiyatı performans göstermeye devam ediyor

AVAX yazı anında, 70,41 dolardan işlem görüyor. AVAX son düşüş döneminde dahi piyasanın genelinden iyi performans göstermiş durumda. AVAX Ocak ayından beri %17’ye yakın yükselmiş durumda.

 

Canlı AVAX fiyatı: $ 17.17

İlgili: Avalanche AVAX teknik analiz yorum, fiyat tahmini 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: