fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü trader düzeltmenin ardından alacağı altcoinleri açıkladı!

Ünlü trader düzeltmenin ardından alacağı altcoinleri açıkladı!

Ünlü trader düzeltmenin ardından alacağı altcoinleri açıkladı!
0
koinmedya_telegram_coinsignal
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

İşte ünlü trader Ben Armstorong’un kripto piyasasında meydana gelen düzeltmenin ardından alım fırsatı olarak gördüğü altcoinler. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader düzeltmenin ardından alacağı altcoinleri açıkladı

Popüler kripto tüccarı ve analist Ben Armstrong, pazar günü piyasanın geri çekilmesinin ardından hangi altcoinlere yatırım yapacağını açıkladı . Armstrong 828 bin abonesi olan Youtube kanalını için ürettiği içerikte piyasada meydana gelen düzeltmenin ardından alım fırsatı olarak görüp portföyüne kattığı altcoinleri takipçileri ile paylaştı.

Bkz: Dogecoin, Dogecoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Armstrog Bitcoin’inin kısa süre içerisinde büyük bir artış kaydettiğini ifade ederek, bundan dolayı Bitcoin’den vazgeçtiğini, sonraki Bitcoin stratejisinin ise zamanı geldikçe küçük kazançlar elde etmek olduğunu vurguladı.

Ünlü trader düzeltmenin ardından VeChain (VET), Dogecoin (DOGE), Binance coin (BNB) ve ayrıca Polkadot (DOT) almayı planladığını belirtti.

koinmedya_paradex

“Portföyüme Binance Coin ekleyeceğim çünkü son zamanlarda çok iyi, şimdi büyük bir geri çekilme yaşanıyor. Gördüğümüz dip bağlam dışında değil. Binance Coin ve Ethereum gibi kripto paraların bu düşüşün ardından, sert tepkileri olmasını bekleyebilirsiniz.”

Aynı zamanda Armstrong, Ethereum rakibi Polkadot’a (DOT) 200.000 ila 300.000 ABD doları arasında yatırım yapmayı planladığını söyledi.

Ünlü analist videosunda pazar günkü geri çekilmede büyük paralar kaybeden bazı yatırımcılarda tavsiyelerde bulundu.

“Çoğunuzun acı çektiğini ve bugün pek çok insanın mahvolduğunu biliyorum. Ama şunu bilmelisiniz ki bu kayıpları durdurabilirsiniz. Piyasalarda uyuyamazsınız. Bazen çok büyük hamleler yapacaklar. Sizi tasfiye etmek isterlerse her zaman bunu oyunun sonunda yapacaklar. Bu nedenle yol boyunca kar elde etmeniz çok önemli.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

koinmedya_brave