1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü trader dev altcoin sezonu için tarih verdi!

Ünlü trader dev altcoin sezonu için tarih verdi!

Ünlü trader dev altcoin sezonu için tarih verdi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto dünyasının popüler simalarından Youtuber Tyler Swope 253 bin takipçisine altsezonun gelip gelmeyeceğini anlattı.

Ünlü trader dev altcoin sezonu için tarih verdi!

Kripto piyasasında her toparlanma girişimi boşa gidiyor. Kripto paralar ne zaman başlarını kaldırsa, yeni bir hamle ile düşüş başlıyor. Bu noktada piyasa dört gözle altsezonu beklerken, kripto analisti Tyler Swope altcoin sezonunun gelip gelmeyeceğini tartışıyor.

Bitcoin 40.000 dolar seviyesini toparlayamıyor gibi görünse ve Ethereum tekrar 2.000 dolara düşmekle tehlikesi yaşıyor olsa da, Swope 253.000 abonesine başka bir alt sezon olacağını ve bazılarının düşündüğünden daha erken geleceğini söylüyor.

 

Bu yıl, bir değil birkaç alt sezondan daha gelecek. Temmuz ayı ortalarında başlamasını öngördüğüm büyük bir alt sezon yaşanacak. Piyasanın bunu istediğine dair işaretler zaten var.

 

Dün, 24 saat içinde, CoinGecko’daki ilk 100 kripto paradan 78’i BTC’den daha iyi performans gösterdi. Aslında su anda sadece köpürüyorlar , kazançlarının çoğu %5 ya da daha da altında. Sadece bir şeyin geleceğini biliyorlar. Şu anki bir balon ama Temmuz, roketlerin fırlatıldığı zaman olacak.

 

Ünlü trader, pek de radar altında olmayan kripto meraklısı CryptoSultan21’den bir tweet’e atıfta bulunuyor. Tweette CryptoSultan21, Bitcoin’in, bir varlığın hedefe bağlı bir yapıda eğilim gösterdiği ve büyük oyuncuların birikmesine izin verdiği bir şema olan Wycoff birikim modeli oluşturduğunu iddia ediyor.

Sultan, Bitcoin’in bir yükseliş toparlanma modeli oluşturmak ve bu aşamadan çıkmak üzere olduğunu savunuyor.

 

Wyckoff mezarından gülümsüyor! Bitcoin, bir yükseliş tersine dönüşüne yaklaşarak ayıların yanlış olduğunu kanıtlamaya devam ediyor. Grafikteki tüm direnç seviyelerini kırmak, mutlak bir yükseliş trendinin tersine döndüğünü ve bir alt sezon patlamasını onaylayacaktır.

 

altcoin Ünlü trader dev altcoin sezonu için tarih verdi!
Kaynak: CryptoSultan21

 

Swope, grafiğin Bitcoin 50.000 doların üzerine çıktığında alt sezonun geri dönebileceğini gösterdiğini söylüyor.

Bu Grafiğe bakıldığında Bitcoin’in Wyckoff birikim modelini oldukça yakından takip ettiği görülebilir. Bu aşamada, Bitcoin’in 50.000 dolara geri dönmesi, boğanın geri döndüğünün ve alt sezonun tekrar başladığının bir teyidi olacak.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qZm7EEArdkk&t=2s