1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar!

Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar!

Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam, Bloomberg’te katıldığı programda kriptolar ile ilgili çok öenmli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar

Kripto para birimi uzmanı ve Coinbase ticaret platformunun kurucu ortağı Fred Ehrsam, bu hafta Bloomberg’e konuştu. Ehrsam, kripto paralar, piyasalar ve son dönemlerde kripto ekosisteminin popüler oyuncusu NFT’ler hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

Piyasaları değerlendiren Ehrsam, son piyasa düşüşüne rağmen kriptoların geleceğine inandığını ve kripto paraların hayatımızda olmaya devam edeceğini ifade etti. Piyasadaki düşüşün ise geçici olduğunu ve kriptoların üstel bir pozisyonda bulunduğunu söyled. DeFi’nin ise geleceğin sistemi olduğunu da vurguladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Gelecekte yaşayacağımız durumları koordine etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bugünkü merkezi platformlara ihtiyacımız olmayacak.  Çünkü kendi bankanız olabilirsiniz. Artık paranızı tutmak için merkezi bir kuruma ihtiyacınız yok” 

Ehrsam, NFT’ler konusunda da fikirlerini paylaştı. Ancak Coinbase kurucu ortağı NFT’ler söz konusu olduğunda kriptolar kadar iyimser değil değil. NFT’ler bir oğunun önümüzdeki birkaç yıl içerisinde değerinin çoğunu kaybedeceğini veya tamamen yok olacağını belirtti.

“NFT’lerin%90’ının üretildiğini söyleyecek kadar ileri gidiyorum, muhtemelen üç ila beş yıl arasında çok az değeri kalacak veya hiç değeri olmayacak. İnsanlar her türlü şeyi deneyecekler. Milyonlarca kripto para birimi ve kripto varlığı olacak. Çoğu işe yaramayacak.”

Mart ve Nisan aylarında dünyada bir NFT çılgınlığı yaşandı. Dijital sanat eserleri, tweetler, oyun karakterleri ve hatta maç biletleri NFT olarak satışa sunuldu. NFT ekosistemi bir anda milyarlarca dolarlık bir hacme ulaştı. Ancak piyasadaki keskin düşüş NFT pazarını da etkiledi.

Toplam NFT satış miktarı, geçen ayın zirvesi olan 176 milyon dolardan cumartesi günü 11,86 milyon dolara düşerek 2021’in başına benzer rakamlara geri döndü.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: