Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar!

Coinbase
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Coinbase kurucu ortağı Fred Ehrsam, Bloomberg’te katıldığı programda kriptolar ile ilgili çok öenmli açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar

Kripto para birimi uzmanı ve Coinbase ticaret platformunun kurucu ortağı Fred Ehrsam, bu hafta Bloomberg’e konuştu. Ehrsam, kripto paralar, piyasalar ve son dönemlerde kripto ekosisteminin popüler oyuncusu NFT’ler hakkında çok önemli açıklamalar yaptı.

Piyasaları değerlendiren Ehrsam, son piyasa düşüşüne rağmen kriptoların geleceğine inandığını ve kripto paraların hayatımızda olmaya devam edeceğini ifade etti. Piyasadaki düşüşün ise geçici olduğunu ve kriptoların üstel bir pozisyonda bulunduğunu söyled. DeFi’nin ise geleceğin sistemi olduğunu da vurguladı.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Gelecekte yaşayacağımız durumları koordine etmemiz gerektiğini düşünüyorum. Bugünkü merkezi platformlara ihtiyacımız olmayacak.  Çünkü kendi bankanız olabilirsiniz. Artık paranızı tutmak için merkezi bir kuruma ihtiyacınız yok” 

Ehrsam, NFT’ler konusunda da fikirlerini paylaştı. Ancak Coinbase kurucu ortağı NFT’ler söz konusu olduğunda kriptolar kadar iyimser değil değil. NFT’ler bir oğunun önümüzdeki birkaç yıl içerisinde değerinin çoğunu kaybedeceğini veya tamamen yok olacağını belirtti.

“NFT’lerin%90’ının üretildiğini söyleyecek kadar ileri gidiyorum, muhtemelen üç ila beş yıl arasında çok az değeri kalacak veya hiç değeri olmayacak. İnsanlar her türlü şeyi deneyecekler. Milyonlarca kripto para birimi ve kripto varlığı olacak. Çoğu işe yaramayacak.”

Mart ve Nisan aylarında dünyada bir NFT çılgınlığı yaşandı. Dijital sanat eserleri, tweetler, oyun karakterleri ve hatta maç biletleri NFT olarak satışa sunuldu. NFT ekosistemi bir anda milyarlarca dolarlık bir hacme ulaştı. Ancak piyasadaki keskin düşüş NFT pazarını da etkiledi.


Toplam NFT satış miktarı, geçen ayın zirvesi olan 176 milyon dolardan cumartesi günü 11,86 milyon dolara düşerek 2021’in başına benzer rakamlara geri döndü.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Coinbase kurucu ortağından çok önemli açıklamalar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.