1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü trader Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

Ünlü trader Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

Ünlü trader Bitcoin için dip tahminini açıkladı!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Tone Vays, Bitcoin için tablonun kötü göründüğünü belirterek dip tahminini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü trader Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

Bitcoin, 35,000 dolar seviyesini de tutamadı. BTC, bugün yılın en düşük seviyesine geriledi. Nisan ayının başında 48,000 dolar ile 2022 yılının en yüksek seviyesini kaydeden Bitcoin, erken saatlerde 34,378 dolara geriledi ve 2022 yılının en düşük seviyesini işaretledi.

İlgili: Bitcoin nedir, geleceği nasıl?

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 34,645 dolardan fiyatlanıyor. BTC’nin toplam değeri 659 milyar dolara geriledi. Kripto piyasasının toplam değeri ise 1,585 trilyon dolara düştü.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

Ünlü trader Bitcoin için dip tahminini açıkladı!

 

Piyasa haftanın son günün de de kan gölü olurken, ilk 10 içerisinde en fazla değer kaybeden kripto para bu yılın gözdelerinden olan Terra (LUNA) oldu. LUNA, son 24 saat içerisinde %11 değer kaybetti.

Bitcoin’in bu değer kaybının ortasında alım için fırsat bekleyenler de az değil. Onlardan biri de Ünlü kripto analisti Tone Vays.  Tone Vays, amiral gemisi kripto varlığının aşağı yönlü fiyat hareketinin ortasında Bitcoin (BTC) satın almak için en iyi fırsatı beklediğini söyledi.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Vays, 121.000 YouTube abonesine, boğalar yakında kontrolü almazsa, Bitcoin’in aşağı yönlü hareketine devam edeceğini ve psikolojik desteğini 30.000 dolarda olduğunu ifade etti. Vays bu psikolojik seviyenin de kırılması durumunda 23,000 dolarlık fiyatın görülebileceğini belirti.

Haftalık grafiğe bakan Vays, Bitcoin birden fazla düşüş sinyali verdiğini de sözlerine ekledi.

“Yepyeni bir haftalık kapanış dip noktası oluşturma sürecindeyiz. Potansiyel olarak, bu yaklaşık bir yıl içinde, bir yıldan fazla bir süredir ikinci en düşük kapanış olacak ve bu iyiye işaret değil. Bu bir yükseliş işareti değil. Yıl sonunda en düşük seviyeden Bitcoin alıcısı olacağım. 25,000 dolara oturursa bu seviye alım için uygun olacak.”

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: