1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Kripto piyasalar kan gölü ama biri hariç!

Kripto piyasalar kan gölü ama biri hariç!

Kripto piyasalar kan gölü ama biri hariç!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Bitcoin ve kripto para piyasalarında kan banyosu yaşanıyor. Bu süreçte tüm kripto paralar zemin kaybederken Tron kazandırıyor. Tron çevresinde yaşanan gelişmeler için haberimize göz atabilirsiniz.


Kripto piyasalar kan gölü ama biri hariç!

Yazının kaleme alındığı saatte Bitcoin 35-36 bin dolar bandında işlem görüyor. Toplam piyasa değeri ise 1.65 trilyon dolara geriledi. Bitcoin’deki haftalık kayıp %7 civarında, bazı altcoin’lerde ise daha şiddetli değer kayıpları gözleniyor. En fazla değer kaybeden altcoin’ler ise son günlerde iyi çıkış yakalayan ApeCoin ve STEPN oldu.

Kripto piyasalar kan gölü ama biri hariç!

Ancak Tron, bu hafta diğer kripto paralarda ayrışıyor. Tron yatırımcılarına %30’un üzerinde kazandırdı. Benzer şekilde Algorand (ALGO) da yatırımcılarının yüzünü güldüren ender kripto paralardan oldu.

Lütfen Bkz: Güncel Tron fiyat tahmini 2022-2025

Aşağıdaki grafikte Tron fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

tron fiyatları

Tron’daki fiyat artışında TRON DAO’nun yüklü miktarda Tron satın alması etkili oldu. Tron, 504 milyon adet TRX token’a 38.99 milyon dolar ödedi. Tron DAO stabil coin, Tron rezervini arttırması kripto para piyasalarında yaşanan satış dalgasından Tron’un etkilenmemesine ve hatta değer kazanmasına neden oldu.

Tron DAO, TRX token’a ortalama 0.077 dolar ödedi. Tron yazının kaleme alındığı saatte 0.084 dolardan işlem görüyor. TRON’un gösterdiği hamle ile TRON toplam piyasa büyüklüğü 8.3 milyar dolara çıktı. Tron, CoinMarketCap’te 18’inci sırada listeleniyor.

Lütfen Bkz: Güncel Tron rehberi: Tron nedir? TRX token gelecek vadediyor mu?

Tron DAO’nun alımının ardından USDD’nin işlem hacmi 200 milyon doları aştı.

TRON DAO’nun 3 güçlü paydaşı bulunuyor. Bu paydaşlar; Alameda Research, The Amber Group ve Poloniex Borsası.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: