Ünlü şarkıcının oğlu bu altcoinin NFT projesine katıldı

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Snoop Dogg’un cğlu söyleşilere ev sahipliği yapacak. Champ Medici, Cardano (ADA)’ya olan sevgisini defalarca dile getirdi. Cardano NFT projesi Claymates, aralarında Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, Snoop Dogg’un oğlu Champ Medici ve “The Claymates”in yer aldığı özel bir röportajın da yer aldığı yaklaşmakta olan “spesiyalleri” hakkında tweet attı. Duyuru ayrıca Charles Hoskinson (Cardano’nun kurucusu) ile bir hafta sonunun kısa bir video klibini de içeriyor.

Snoop Dogg’un oğlu Champ Medici popüler altcoin Cardano (ADA) hayranı

Bildirildiği üzere, Nisan ayında popüler altcoin Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson, Snoop Dogg ve oğlu Champ Medici, Clay Nation ile resmi bir ortaklık açıklanırken bir Twitter görüşmesi yaptı. Ağustos ayında Clay Nation, Champ Medici ile olan ilişkisini biraz daha ileri götürmeye karar verdi. Resmi duyuruya göre, Snoop Dogg’un oğlu Champ Medici, Cardano NFT projesi “Clay Mates” ekibine resmen katıldı.

altcoin

Medici, stratejik ortaklıklar geliştirmek ve erişimini genişletmek için projeye katılıyor. Kendisini sıkı bir Cardano hayranı olarak tanımlayan Champ Medici, Cardano NFT projelerinin muhtemelen en sıcak olanı olan Clay Nation’a olan sevgisini defalarca dile getirdi. Cardano Vakfı tarafından paylaşılan son zincir içi verilere göre, Cardano (ADA) Eylül’ü daha güçlü kapattı.

Cardano, akıllı sözleşme kullanımında da güzel bir artış gördü. Rapor edilen verilere göre, işlem hacimleri %51,3, metadata %23,6 ve akıllı sözleşmelerin kullanımı metadata ile %11 ve onsuz %14 arttı. İşlem sayısı da Ağustos ayına göre %4,2 artarak 51,2 milyona ulaştı. Aynı zamanda, toplam cüzdan sayısı %1,34 artarken, ADA’yı hisseye devredenler %3,4 arttı. Cardano’nun şu anda 62.162 jeton politikası kapsamında basılmış 6,1 milyondan fazla yerel varlığı var. Plutus akıllı sözleşme platformu şu anda 3.307’den fazla komut dosyasına sahip.

Kaynak

 


0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Ünlü şarkıcının oğlu bu altcoinin NFT projesine katıldı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.