Loading...
btc
BTC
1.42%
Bitcoin
58.712,92 USDT
eth
ETH
0.62%
Ethereum
3.153,31 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
371,99 USDT
xrp
XRP
8.48%
Ripple
0,51 USDT
ltc
LTC
0.64%
Litecoin
69,69 USDT
bnb
BNB
0.16%
Binance Coin
534,65 USDT
sol
SOL
0.42%
Solana
140,05 USDT
avax
AVAX
-0.32%
Avalanche
25,88 USDT
ada
ADA
1.16%
Cardano
0,42 USDT
dot
DOT
1.79%
Poladot
6,21 USDT
doge
DOGE
2.07%
Doge Coin
0,11 USDT
shib
SHIB
3.5%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Güncel Haber
  3. Popüler NFT pazar yerinden dikkat çeken airdrop

Popüler NFT pazar yerinden dikkat çeken airdrop

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

NFT pazar yeri Sudoswap, yönetişim tokenini ve geriye dönük airdrop’u açıkladı. Ethereum’da bir NFT pazarı olan Sudoswap, yeni bir yönetişim tokenini duyurdu. Sudoswap ekibi ayrıca likidite sağlayıcıları için geriye dönük bir airdrop açıkladı.

NFT pazar yeri Sudoswap yönetişim tokeni duyurdu

NFT pazar yeri Sudoswap, projenin merkezi olmayan özerk bir organizasyona, bir kullanıcı topluluğunun toplu iş kararları alabileceği bir yapıya geçişine yardımcı olacak yeni bir token çıkardı. Sudoswap ekibi bugün, SUDO tokeninin pazarın yönetimi için kullanılacağını söyledi. Ekip, protokolü kendi topluluğuna dağıtıyor.

NFT

Temmuz ayında başlatılan Sudoswap, Uniswap‘a benzer bir otomatik piyasa yapıcı (AMM) modeliyle yükselen bir NFT pazarı. Bu model, kullanıcıların iki varlık arasında anında geçiş yapmasına olanak tanıyan likidite havuzları kullanıyor. Sudoswap’ta herhangi bir kullanıcı, ether ile eşleştirilmiş belirli bir koleksiyondan bir NFT havuzu oluşturabilir. Bu tür havuzlar, NFT alıcılarına ve satıcılarına alım satım teklifleri sunar ve bunları anında ETH ile değiştirebilir veya tam tersini yapabilir. SUDO tokenlerinin toplam arzı 60 milyon olacak.

Token dağıtımı planı

Sudoswap ekibi, belirli kriterlere göre birden fazla kullanıcı kategorisinde hediye edilmek üzere 60 milyon SUDO tokenini tahsis etti. Tokenlerin en büyük payı, daha önce Sudoswap ekibi tarafından kurulan 0xmons adlı bir NFT koleksiyonunun yerel tokeni olan XMON’u kilitleyenlere gidecek.

Dağıtım ayrıntılarına göre, 25.12 milyon SUDO tokeni veya arzın %41,9’u, airdrop’u almak için XMON’larını akıllı sözleşmelerde kilitleyen XMON token sahipleri için hazır olacak. XMON token sahipleri, fonlarını üç ay boyunca kilitlemek zorunda kalacak, ardından geri çekilebilecekler. 0xmon NFT sahipleri %1.5 arz veya 900.000 SUDO tokeni alacaktır.

nft

Sudoswap ekibi ayrıca, havuzlarına NFT ve ether yatıran kullanıcılar olan likidite sağlayıcıları (LP’ler) için geriye dönük bir airdrop duyurdu. Bu LP’ler, aralarında eşit olarak bölünen %1.5’lik bir SUDO kaynağı alacaktır. Dağıtıma göre, SUDO arzının %15’i (9 milyon) ilk ekip üyeleri için ayrıldı. Projede çalışan ana geliştirme şirketi SudoRandom Labs’a %15 daha ödül verilecek. Ekip üyelerine ve SudoRandom Labs’a tahsis edilen bu tokenler, üç yıllık bir hak kazanma süresine ve bir yıllık uçuruma tabi olacaktır.

Tokenleri alan son kategori, %25.1 veya 15.08 milyon token alacak şekilde ayarlanan proje hazinesi. Bu fonlar, büyüme ve genişleme faaliyetleri için topluluk üyeleri tarafından denetlenecek. Şu anda SUDO tokenleri talep edilemez ve yalnızca ileri bir tarihte bir yönetim oylamasından sonra açılır. Bugünkü etkinlik, Sudoswap’ı geriye dönük bir ödülle kendi tokenini çıkaran en son kripto projesi yapıyor. Bu yıl şimdiye kadar Optimism, CowSwap ve Hop Bridge gibi diğer projeler de airdrop planlarının yanı sıra yönetişim tokenleri açıkladı.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.