Loading...
btc
BTC
0.49%
Bitcoin
64.457,60 USDT
eth
ETH
-0.27%
Ethereum
3.508,92 USDT
bch
BCH
0.55%
Bitcoin Cash
385,06 USDT
xrp
XRP
-0.1%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
-0.09%
Litecoin
74,10 USDT
bnb
BNB
0.24%
Binance Coin
587,50 USDT
sol
SOL
1.54%
Solana
136,67 USDT
avax
AVAX
-8%
Avalanche
25,28 USDT
ada
ADA
0.15%
Cardano
0,38 USDT
dot
DOT
-0.14%
Poladot
5,60 USDT
doge
DOGE
0.26%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.99%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü isimden flaş kripto piyasası yorumu!

kripto para
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD’li ünlü Doktor Deepak Chopra, kripto para piyasasının gidişatı hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. Detaylar haberimizde.

Ünlü isimden flaş kripto piyasası yorumu!

Bu yıl genel olarak mutsuz olan kripto para yatırımcıları geçtiğimiz ay kelimenin tam anlamıyla büyük bir şok yaşadı. Terra çöküşünün piyasadaki etkisi çok ağır oldu. Korku ve Açgözlülük endeksi aşırı korku alanına girdi.

Piyasada yaşanan satış baskısı sonrası kripto piyasasından milyarlarca dolar silindi. Sektörün piyasa değeri çöküşüne, neredeyse bir gecede patlayan ABD dolarına sabitlenmiş stabil coinlerden biri olan terraUSD öncülük etti.

İlgili: Stabilcoin nedir?

Alternatif tıp uzmanı ve NFT alanına yaptığı yatırımlarla bilinen Hint asıllı ABD’li ünlü Doktor Deepak Chopra, yatırımcıların kripto piyasasının son zamanlardaki çöküşünü görmezden gelemeyeceklerini ancak kripto piyasasının uzun soluklu bir piyasa olduğunun bilinmesi gerektiğini savundu.

İlgili: NFT nedir, geleceği nasıl?

Gary Vaynerchuk’un, VeeCon isimli programına konuk olan Chopra, kripto piyasasında bir ayı sezonu yaşandığını belirtti.

“Kripto dünyası krizde, trilyonlarca dolar kaybetti. Bir ayı piyasasındayız.”

Bu yılın başlarında Chopra’nın vakfı, insanların zihinsel ve duygusal sağlığa kavuşmasına yardımcı olmayı amaçlayan bir NFT token koleksiyonu başlatmak için EarthFund ile ortaklık kurmuştu.

“Şu anda kripto da dahil olmak üzere bu finansal piyasalarda uzun vadeli düşünmenin zamanı geldi.” 

Chopra Vakfı, Hollywood aktrisi Emilia Clarke’ın Kasım 2021′de başlatılan ve beyin felci ve yaralanma yaralanmalarından iyileşenlere daha iyi tedavi sağlamayı amaçlayan SameYou NFT girişimine de katılmıştı.

Ünlü Doktor, kripto para piyasası ile yakından ilgileniyor ve ekosisteme yatırımlar yapıyor. Chopra, içinde bulunduğumuz piyasa koşullarının rekabet değil iş birliği gerektirdiğini de sözlerine ekledi.

Kripto para piyasasının toplam değeri yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,222 trilyon dolar. Toplam değer geçtiğimiz haftalarda 1,195 trilyon dolara düşerek son bir yılın en düşük seviyesine geriledi.

Kripto piyasasının toplam hacmindeki değişim (Yıllık)

Ünlü isimden flaş kripto piyasası yorumu!

 

Kaynak

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.