1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü futbol takımı kripto akımına dahil oluyor!

Ünlü futbol takımı kripto akımına dahil oluyor!

Ünlü futbol takımı kripto akımına dahil oluyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Avrupa futbolunun dev takımların biri daha kriptonun trend akımına dahil oluyor. Dev kulüp 2021 sezonu için kripto biletler çıkaracak. Detaylar haberimizde.

Ünlü futbol takımı kripto akımına dahil oluyor

Ukrayna futbolunun dev takımı Dinamo Kiev kripto alanına hızlı bir giriş yapıyor. Geçtiğimiz sezon Ukrayna Premier liginde tüm kupaların sahibi olan ünlü kulüp 2021 sezonu için NFT biletleri çıkaracak.

Ukrayna’da en büyük taraftar kitlesine sahip olan futbol kulübü, bir blockchain şirketi ile ortaklık kurarak taraftarlarına benzersiz koleksiyon ürünleri de sunacak. Dinamo Kiev’in çıkaracağı NFT biletleri haziran sonunda Binance NFT platformunda satışa sunulacak.

Dinamo Kiev bu organizasyon için ABD merkezli bir blockchain şirketi olan Moonwalk ile çalışacak.

Moonwalk’un platformu NFT’lerin fiziksel ve sanal etkinlik bileti satışlarına, e-ticarete, tüketici ödül planlarına ve ödeme ağlarına entegrasyonunu sağlıyor. Şirket, Kiev takımının dijital ekonomisini geliştiriyor.

Bkz: NFT haberleri ve son dakika gelişmeleri

FC Dynamo Kiev Başkan Yardımcısı Mark Ginzburg konu ile ilgili açıklama yaptı. Ginzburg attıkları adımın bir fırsatçılık olmadığını belirtti.

“Efsanevi kulübün simgesel hale getirilmesi modaya ayak uydurma değildir. Fırsatçılık peşinde koşmuyoruz. İyi hesaplanmış bir stratejimiz var. Hedefimiz iki yıl içerisinde Ukrayna’nın en büyüğü olan Dinamo Kiev kulübünü Avrupa’nın en büyük teknolojik lideri yapmak.”

Moonwalk kurucu ortağı Greg Consiglio, Dinamo Kiev kulübünün taraftarları ile etkileşim kurmak için yeni yollar geliştirdiğini ve ileri görüşlü bir ağ kurduğunu belirtti.

Futbol kulübünün internet sitesinde yaptığı açıklamaya göre Binance NFT ve Moonwalk, Dynamo Kiev için özel NFT bilet sağlayıcıları olacak. Yeni sezonun başlamasıyla birlikte NFT’ler de Binance NFT’de başlatılacak. Doğu Avrupa Binance Direktörü Gleb Kostarev şunları söyledi:

“Dinamo Kiev, olağanüstü bir geçmişe ve Ukrayna’nın en büyük hayran kitlelerinden birine sahip. Bu iş birliğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz.”

Binance borsasının bölge yöneticisi, NFT biletlerinin yakında futbol hayranları için sıradan bir şey olacağına olan inancını dile getirdi.

Kaynak