1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. NFT platformundan dev transfer!

NFT platformundan dev transfer!

NFT platformundan dev transfer!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü NFT platformu daha geniş kitlelere ulaşmak için eğlence sektörünün veteran ismini transfer etti. Detaylar haberimizde.

NFT platformundan dev transfer

NFT’lere artan ilgi NFT platformlarının kendilerini geliştirmek ve daha geniş kitlelere hitap etmek için alanında daha profesyonel çalışanları bünyelerinde toplamaya itiyor.

Dijital koleksiyon platformu Terra Virtua, pazarlama bölümünü yönetmek için Lego, The Walt Disney Company ve Auto Trader UK gibi üst düzey kuruluşlarda yöneticilik yapan veteran pazarlamacı Pierre Dadd ile anlaştı.

Terra Virtua çarşamba günü, Dadd ile pazarlama müdürü olarak anlaşıldığını açıkladı. Dadd’ın pazarlama ve marka geliştirmede 20 yılı aşkın tecrübesi bulunuyor.

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Terra Virtua Pierre Dadd ile anlaşarak NFT alanındaki çalışmaları daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlıyor. Dadd yaptığı açıklama ile anlaşmayı doğruladı ve Terra Virtua’ya katılmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.

“Ekip, işi piyasada gerçekten farklı kılan benzersiz bir öneriye sahip güçlü bir platform oluşturdu. Şimdi benim rolüm bundan yararlanmak ve birlikte Terra Virtua’yı geniş, kitlesel pazar çekiciliğine sahip birinci sınıf bir marka haline getirmek. Başlamak için sabırsızlanıyorum.”

Terra Virtua’nın CEO’su Gary Bracey, Dadd’ın NFT piyasasını ana akım haline getirmek için gereken zengin bir deneyime sahip olduğunu ifade etti.

“NFT’leri popüler algıda tutmanın zor bir mücadele olacağını biliyoruz ve Pierre’in Disney ve LEGO’daki zengin deneyimi bize bu yönde rehberlik edecek.”

NFT ekosistemi ilgi çekmeye ve büyümeye devam ediyor. Sektörün önde gelen platformları çeşitli açılımlarla katılımı genişletme çabasında. Ünlü markalar, sanatçılar ve sporcular kripto alanın yeni trendinde kendine yer bulmaya çalışıyor. Artan Pazar hacmi ile ilginin daha da artacağı değerlendiriliyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.