Loading...
btc
BTC
0.22%
Bitcoin
67.289,22 USDT
eth
ETH
-0.02%
Ethereum
3.517,04 USDT
bch
BCH
0.11%
Bitcoin Cash
395,87 USDT
xrp
XRP
-0.21%
Ripple
0,59 USDT
ltc
LTC
0.25%
Litecoin
73,21 USDT
bnb
BNB
0.64%
Binance Coin
596,91 USDT
sol
SOL
0.42%
Solana
174,35 USDT
avax
AVAX
0.76%
Avalanche
29,33 USDT
ada
ADA
0.04%
Cardano
0,44 USDT
dot
DOT
0.37%
Poladot
6,36 USDT
doge
DOGE
-0.75%
Doge Coin
0,13 USDT
shib
SHIB
-0.17%
Shiba Inu
0,00 USDT
  1. Haberler
  2. Kripto Para
  3. Ripple’dan yatırımcıları heyecanlandıran ortaklık!

Ripple’dan yatırımcıları heyecanlandıran ortaklık!

ripple
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile davası devam eden Ripple yatımcıları heyecanlandıran bir ortaklığa imza attığını açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ripple’dan yatırımcıları heyecanlandıran ortaklık

Ripple ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yasal savaşını sürdürüyor. Dava ile ilgili her gün yeni gelişmeler yaşansa da dava süreci Ripple yeni açılımlar yapmaktan alıkoymuyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghose geçtiğimiz günlerde katuldığı programda yeni ortaklıklar kuracaklarını ve Ripple ağını genişleteceklerini ifade etmişti. O ortaklıklardan biri Mısır’ın en büyük bankalarından bir ile kuruldu.

Ripple Mısır’ın en büyük ve en köklü bankalarından biri olan National Bank of Egypt ile ortaklık kurdu. Ripple ortaklığı resmi sitesinden ilan etti.

Bkz: Ripple, Ripple haberleri ve son dakika gelişmeleri

“Bugün, Kuzey Afrika ülkesi Mısır’ın en büyük bankası olan National Bank of Egypt (NBE) ile ortaklığımızı duyurmaktan heyecan duyuyoruz. Ripple’ın küresel ödeme ağı RippleNet aracılığıyla NBE, Birleşik Arap Emirlikleri’nden (BAE) Mısır’a yapılan sınır ötesi ödemeleri işlemek için BAE merkezli finansal hizmet sağlayıcısı LuLu Financial Group’un bir parçası olan LuLu International Exchange ile bağlantı kurdu.”

Bu anlşama Ripple ile NBE arasındaki ilk ortaklık değil. Şubat 2020’dde başlayan iş birliği yapılan bu anlaşmayla beraber yeni bir boyut kazandı. Anlaşma LuLu Financial Group’un bir parçası olan BAE merkezli finansal hizmet sağlayıcısı LuLu International Exchange’nin üçüncü taraf olarak ortaklığa katılımını içeriyor.

Böylece, üç kuruluş Birleşik Arap Emirlikleri’nden Mısır’a sınır ötesi ödemelere olanak sağlayacak.

“NBE’nin Ripple ile ortaklığı, NBE’nin daha düşük maliyet ve daha hızlı entegrasyon süresiyle daha geniş pazarlarda yeni ittifaklar kurmasını sağlayarak genel verimliliğin artırılmasına yardımcı olacağı ifade ediliyor.

 NBE’nin Finansal Kurumlar ve Uluslararası Finansal Hizmetler Grup Başkanı Hesham Elsafty yaptığı açıklamada, “Ripple ve LuLu ile yeni ortaklığımızı duyurmaktan büyük heyecan duyuyoruz ve Mısır-BAE para transferi koridorunun daha da hızlanmasına katkıda bulunacağına inanıyoruz”dedi.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.