1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü CEO’dan heyecanlandıran Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü CEO’dan heyecanlandıran Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Ünlü CEO’dan heyecanlandıran Bitcoin ve Ethereum tahmini!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yönetimi altında milyarlarca dolar bulunan yatırım şirketinin CEO’su Bitcoin ve Ethereum için yatırımcıları heyecanlandıracak bir tahminde bulundu. Detaylar haberimizde.

Milyar dolarlık şirketin CEO’sundan heyecanlandıran Bitcoin ve Ethereum tahmini!

Bitcoin ve Ethereum hafta sonuna yükselişle başladı. Lider kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyelerini 68,789 dolarla gördükten sonra yaklaşık 10,000 dolar değer kaybetti ve anlık olarak Coinmarketcap verilerine göre 58,476 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Ethereum ise 4,276 dolardan işlem görürken son 24 saat içerisinde %5’in üzerinde değer kazandı. Ether de 4,859 dolarlık ATH’den sonra yaşadığı düşüşü telafi etmeye çalışıyor.

Bitcoin ve ethereum

Yönetimi 4 milyar dolardan fazla yatırım olan U.S. Global Investors’ın CEO’su Frank Holmes, Bitcoin ve Ethereum için önümüzdeki 10 yılı kapsayan uzun vadeli tahmini paylaştı. Aynı zamanda ABD Küresel Yatırımcılar Başkanı olan Holmes, amiral gemisi kripto para biriminin önümüzdeki on yılda mevcut seviyelerden yaklaşık %1600 değer kazanabileceğini ifade etti. Bu tahmini ise Bitcoin’in sabit olan arzına ve artan benimsenme oranına bağlıyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

“Bu Metcalfe Yasası. Bitcoin 21 milyon arzla sınırlandırıldığından ve Metcalfe Yasası fiyatın katlanarak artabileceğini söylüyor.”

Bitcoin ETF’ye de dikkat çeken Holmes, ETF’nin Bitcoin’in küresel olarak benimsenmesine daha fazla katkıda bulunacağını değerlendirdi. Benimsenmenin bu hızla artması durumunda BTC’in milyon dolar seviyesine çıkmasının sürpriz olmayacağını açıklayan ünlü CEO, Ethereum’u da es geçmedi.

Holmes, bu süre içersinde Ethereum’un da mevcut seviyelerinden %2,250 değer kazanmasının kendisini şaşırtmayacağını da sözlerine ekledi.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

“Ethereum’un arzı sınırlandırılıyor. Arzı sınırladığınızda ve daha büyük bir benimseme olduğunda, bu fiyatlar Metcalfe yasasının önerdiği gibi artacaktır. Katlanarak büyüyeceğiz ve buna tanık oluyoruz.”

Kaynak