1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ünlü CEO’dan Ethereum yatırımcılarına müjde gibi haber!

Ünlü CEO’dan Ethereum yatırımcılarına müjde gibi haber!

Ünlü CEO’dan Ethereum yatırımcılarına müjde gibi haber!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, Ethereum’un 2,000 dolar seviyesinden geri çekilmesini değerlendirdi ve yatırımcıların yüreğine su serpen açıkalamalar yaptı.

Ünlü CEO’dan Ethereum yatırımcılarına müjde gibi haber!

Kripto para piyasasında son ay Ethereum’un öncülük ettiği ralliye şahit olduk. 1,000 doların altına kadar gerileyen Ether, %100’den fazla değer kazanarak 2,000 doların üzerine çıktı. Ancak son hafa gelen satış baskısı sonrası Ethereum da kripto piyasasında yaşanan düzeltmeden etkilendi.

İlgili: Ethereum nedir, geleceği nasıl?

Ağustos ayında 2,022 dolarlık fiyat seviyesini gören Ether, son 24 saat içerisinde 1,534 dolara gerileyerek ayın en düşük seviyelerini kaydetti. Ethereum fiyatında yaşanan ani düşüş yatırımcılarda bir şok yaşattı.

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, Ethereum’un son zamanlardaki fiyat hareketinin ETH boğaları için büyük bir fırsat olabileceğini söylüyor. Kripto türev borsası BitMEX’in kurucusu Twitter üzerinden 300 bine yakın takipçisi için Ethereum’un son fiyat hareketlerini ele alan analizini paylaştı.

İlgili: Ethereum fiyat tahmini

Ethereum’un bir hafta içinde 2.022 dolardan %16 düşmesinin uzun vadeli yatırımcılar tarafından gürültü olarak görülmesi gerektiğini söylüyor.

“Biraz düşünme zamanı. Orta ve uzun vadeli bir temel tezle mi işlem yapıyorsunuz? Yoksa kısa vadeli yatırım mı yapıyorsunuz? Kısa vadeli düşünenler için zor bir hafta. Fiyat eylemi, tezinizin ilkelerinden birindeki bir değişiklik tarafından yönlendirilmedikçe, yani uzun vadeli yatırımcı iseniz bu seviylerden portföyünüze ekleme yapmak daha mantıklı.”

Hayes, son düşüşüne rağmen ETH’nin yükselişe geçeceğinden emin olduğunu belirtti. Ethereum’un merakla beklenen hisse kanıtına geçişi https://numerologist.com/ olan The Merge’in Ethereum’a önemli bir katalizör olacağını söyledi.

Ethereum, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 1,621 dolardan işlem görüyor. 197 milyar dolarlık bir toplam değere sahip olan altcoinin dominasyon oranı ise %19,3.

İlgili: Ethereum teknik analizi

Ethereum (ETH) fiyat hareketleri (Aylık)

ethereum Ünlü CEO’dan Ethereum yatırımcılarına müjde gibi haber!

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: