1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Dünya Ekonomik Forumu ile ortak olan bu altcoinde ralli hazırlığı

Dünya Ekonomik Forumu ile ortak olan bu altcoinde ralli hazırlığı

Dünya Ekonomik Forumu ile ortak olan bu altcoinde ralli hazırlığı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

XRP önemli bir artış sinyali veriyor. XRP fiyatı, ilgi çekici sosyal medya tweetleri ve tartışmalarla gelen önemli bir artış gösterdi. Bu, potansiyel bir boğa koşusuna işaret ediyor mu? XRP fiyatı, yaz aylarında sosyal medya sıkça bahsedilmesiyle  paralel olarak güçlendi. Öncü altcoinlerden Ripple artık resmi bir Dünya Ekonomik Forumu ortağı. Kripto fiyatı 24 saat içinde %10 oranında kanıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Popüler altcoin Ripple artık WEF’in resmi ortağı

Şimdi, Ripple, web sitelerinde duyurulduğu gibi, XRP’ye başka bir güvenilirlik ve şeffaflı katmanı ekleyen Dünya Ekonomik Forumu (WEF)’nun resmi bir ortağı. WEF, 24 Ocak 1971’de kurulan ve Alman ekonomist ve mühendis Klaus Schwab tarafından kurulan İsviçre merkezli uluslararası bir STK’dır. WEF, Ripple ile olan ortaklıkları hakkında, “Ripple, hükümetler, işletmeler ve tüketiciler için yeni dijital ekonomiyi hızlandıracak gelecekteki kullanım durumlarını geliştiriyor ve sağlıyor” dedi.

 altcoin

Yaz aylarında, Ripple ayrıca muazzam sosyal medya popülaritesi, yorumları ve etkileşimlerinde de artış gösterdi. Birçok durumda, sosyal medya ilgisi açısından artışlar, hem hisse senetleri hem de kripto için karlı fırsatlar getirdi. Ancak, Ripple’ın yoğun popülaritesine rağmen, XRP ezici sosyal medya furyasından yeterince yararlanamadı. 19 Ağustos’ta kripto, azalan paralel kanaldan bir düşüşün ardından %10’luk bir tasfiye yaşadı. Hem 8 günlük hem de 21 günlük basit hareketli ortalamanın üzerinde 0,37 dolar seviyesine yakın hareket eden düşüş eğilimi, satış çılgınlığını tetikleyen katalizör görevi gördü.

XRP fiyatı %0,35 gevşedi

CoinMarketCap’e göre, popüler altcoin XRP fiyatı yazım anına %0,35 düştü ve 0,3384 dolardan işlem görüyor. Bu arada, traderlar, kripto için 0,28 ABD Doları veya 0,24 ABD Dolarına yakın hedef aralığında bir düşüş satın alırken dikkatli olmalıdır. XRP için düşüş tezi geçersizliği 0,48 dolar olarak belirlendi. Bu işaret ihlal edildiğinde, 1 doların üzerinde bir boğa koşusu gerçekleşebilir. XRP fiyatı, geçtiğimiz hafta boyunca düşen Bitcoin fiyatındaki düşüşten etkilendi. XRP’nin fiyatının Temmuz ayında sürekli olarak %15 artmasının ardından bu ay %14 düştüğü görülüyor.

altcoin

Kripto pazarında gerçekleşen çok sayıda https://simpliolabs.com/ tasfiyeden etkilenen XRP, son 24 saat içinde 1.586,572 dolara ulaşan aşırı tasfiyeler yaşadı. Token fiyatındaki düşüş, ticaret hacminde de bir düşüşü tetikledi. Günlük grafikte XRP, 19 Ağustos’ta 31 Temmuz’dan bu yana yaşanan dar aralığı kıran çift haneli bir düşüş kaydetti. XRP için RSI, şimdi 38 olarak etiketlenen 50 tarafsız bölgeye de başarıyla girdi.

Kaynak

Etiketler: