1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü balina Tron’un CEO’su Justin Sun’un hesabından düşündürücü transferler!

Ünlü balina Tron’un CEO’su Justin Sun’un hesabından düşündürücü transferler!

Ünlü balina Tron’un CEO’su Justin Sun’un hesabından düşündürücü transferler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para balinası, Tron ve BitTorrent’ın CEO’su Justin Sun’a ait olduğu iddia edilen hesaplardan yüklü miktarda kripto para transferleri yaşandı. Bu ne anlama geliyor?


Ünlü balina Tron’un CEO’su Justin Sun’un hesabından düşündürücü transferler!

Tron ve BitTorrent gibi önemli kripto paraların sahibi olan Justin Sun’ın OkeX Borsası ile de ilişkisinin olduğu iddia ediliyor. Bugün Justin Sun ile ilgili olduğu düşünülen hesaplardan yüklü miktarda kripto para transferi gerçekleşti. Justin Sun, çeşitli kripto para borsalarında bulunan 166 milyon dolarlık stabil coin’i kendi adresine aktardığı iddia ediliyor.

Merak edilen soru ise Justin Sun 166 milyon dolarlık stabil coin için hesaplarında bulundurduğu hangi kripto paraları bozdurdu. Bitcoin, Ethereum, Tron ve BitTorrent satışa çıkarmış olduğu kripto paralardan olabilir.

Justin Sun; Binance, Huobi ve diğer borsalarda bulunan hesaplarından stabil coin transferini gerçekleştirdi.

Lütfen Bkz: Güncel Tron fiyat tahmini

Justin Sun, söz konusu transferlere ait herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak Colin Wu, Justin Sun’ın söz konusu transferleri hakkında bazı spekülasyonlarda bulundu. Wu’ya göre Sun, söz konusu stabil coin’lere Ethereum bozdurarak sahip oldu.  Wu’nun diğer spekülasyonu ise Sun’ın söz konusu kripto paraların Binance Chain’de işlem gören Ellipsis (EPS) havuzunda kilitli tutulan fonlardan olabileceği belirtildi.

Lütfen Bkz: Güncel BitTorrent fiyat tahmini

Son dönemde kripto para piyasalarında yaşanan düşüşten Tron ve BitTorrent da olumsuz etkileniyor. Yatırımcılar söz konusu düşüşün ardından ikiye ayrılmış durumda. Kimileri piyasalarda Mayıs-Haziran 2021’de yaşanan düzeltmenin benzerinin yaşandığını ve fiyatların kısa süre içerisinde yükseliş trendine geçeceğini düşünüyor. Bu şekilde düşünen yatırımcılar için şu an alım için iyi bir fırsat.

Bitcoin fiyatları

Kimi yatırımcılar ise daha kötümser bir öngörüye sahip ve ayı sezonunun daha yeni başladığını düşünüyor. Bu tip yatırımcılar ise dipten alım için henüz erken olduğu görüşündeler.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.