Loading...
btc
BTC
0.18%
Bitcoin
65.086,48 USDT
eth
ETH
-0.86%
Ethereum
3.529,92 USDT
bch
BCH
0.89%
Bitcoin Cash
392,39 USDT
xrp
XRP
-0.31%
Ripple
0,49 USDT
ltc
LTC
1.22%
Litecoin
74,67 USDT
bnb
BNB
-0.82%
Binance Coin
594,41 USDT
sol
SOL
-0.68%
Solana
134,70 USDT
avax
AVAX
2.94%
Avalanche
27,73 USDT
ada
ADA
0.77%
Cardano
0,39 USDT
dot
DOT
-1.57%
Poladot
5,71 USDT
doge
DOGE
1.79%
Doge Coin
0,12 USDT
shib
SHIB
0.6%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analistten önemli Bitcoin ve XRP açıklaması: Konsolidasyonla zayıflığı karıştırmayın!

Bitcoin ve XRP
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ünlü bir analist, Bitcoin ve XRP ile ilgili önemli açıklamalar yaptı. Pozitif beklenti içinde olan analistin açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten önemli Bitcoin ve XRP açıklaması: Konsolidasyonla zayıflığı karıştırmayın!

Geniş bir takipçi kitlesi olan ünlü bir analist, SEC davasından Ripple lehine çıkan karardan sonra XRP’ye sel gibi sermaye akışı görebileceğimizi söylüyor.

Credible Crypto adını kullanan analist, Twitter’de 342.800 abonesine yaptığı açıklamada, XRP ile ilgili belirsizlik ve şüphenin (FUD) artık olmadığını söylüyor. Çünkü Yargıç Analisa Torres, Ripple’ın otomatik, açık piyasa XRP satışlarının menkul kıymet işlemleri olmadığına karar verdi.

İlgili – Güncel Ripple (XRP) fiyat tahminleri 2023-2030 – XRP yükselecek mi?

Analiste göre XRP muhtemelen daha önce sahip olduğu en büyük üçüncü kripto para pozisyonunu geri alacak. Bu pozisyon yükselişinin muhtemelen önümüzdeki bir yıl içinde yaşanacağını ifade ediyor.

“XRP bir menkul kıymet olabilir denilerek oluşturulan FUD geldi ve geçti ve tüm bunlar yaşanırken XRP piyasa değerine göre ilk beş kripto arasında olmaya devam etti.

Sevseniz de sevmeseniz de, kalıcı bir güce sahip olduğunu kanıtladı ve önümüzdeki 6-12 ay içinde yine ilk üç kripto para arasına gireceğinden hiç şüphem yok.”

Ripple

XRP şu an 39,26 milyar dolar piyasa değeri ile en büyük dördüncü kripto para. Üçüncü sırada 83,67 milyar dolar piyasa değeri ile stabil coin Tether (USDT) var. Eğer XRP üçüncü sırayı geri alırsa, bu değerini iki kat artıracak demek.

İlgili – Ripple fiyatında %70’i aşan ralli: XRP’nin SEC zaferinin piyasaya etkisi

XRP şu an 0,746 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) fiyatından son durum

Analist bir de Bitcoin (BTC) fiyatına bakıyor. Ona göre BTC’nin 30.000 dolar civarında konsolide olması bir zayıflık belirtisi değil. Credible Crypto, Bitcoin fiyatının kısa süreliğine bir düşüş yaşayabileceğini söylüyor. Bu düşüşün amacı ise ayıları tuzağa düşürmek. Ardından ise yükseliş trendine devam edecek diyor.

İlgili – Doğru tahminiyle ünlü analist, ‘çılgın’ Bitcoin rallisi için tarih verdi

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.