1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Justin Bennet, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Vechain (VET) için yeni seryolarını paylaştı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

Piyasada yakından tanınan ve yaptığı analizlerde büyük başarı sağlayan kripto analistlerinden biri olan Justin Bennet, son yayınında, Polygon (MATIC), Polkadot (DOT) ve Vechain (VET) için yeni senaryoları aboneleri ile paylaştı.

Kripto tüccarına göre Polygon (MATIC), yükselen bir kanalda işlem görüyor ve yükseliş trendini sürdürmek için güçlü bir direnç noktasını desteğe çevirmek zorunda. Analist, günlük grafikte 2,70 doların üzerindeki sağlam bir duruşun MATIC’ı 4,00-4,50 dolara itebileceğini belirtti.

MATIC günlük grafik

matıc Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

MATIC, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 2,87 dolardan işlem görüyor. Bu seviyelerdeki sağlam duruş MATIC için yeni bir rallinin başlangıcı anlamına geliyor.

İlgili: Polygon (MATIC) fiyat tahmini

Analistin listesindeki bir diğer altcoin, Polkadot (DOT). Bennet’e göre DOT düşüş trendini tersine çevirmek için 32 dolar seviyesini geri almalıdır. DOT, bu seviyenin üzerinde kalmayı başarırsa 38 dolara kadar önünde herhangi bir engel bulunmuyor. DOT, şu anda %11’in üzerinde günlük değer kazancı ile 31,66 dolardan işlem görüyor. DOT’un piyasa değeri 31,2 milyar dolar.

DOT günlük grafik

matıc Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

İlgili: Polkadot (DOT) fiyat tahmini

Bennet, son olarak potansiyel olarak gelecek yıl büyük bir çıkış beklediği tedarik zinciri yönetim platformu VeChain’e (VET) dikkat çekiyor. Ünlü trader VET’in 0,07 doların üzerini sağlamlaştırması durumunda 2022 yılında büyük bir çıkış yapacağını ve iki kat yükseleceğini öngörüyor.

VET günlük grafik

matıc Ünlü analistten MATIC, DOT ve VET senaryoları!

 

İlgili: Vechain (VET) fiyat tahmini

Vecahain (VET) ise yazım anında 0,09 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde %4,5 değer kazanan kripto para 2021 yılının başından bu yana %373 değer kazandı. VET’in toplam piyasa değeri 6,1 milyar dolar.

Kaynak