1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten kazandıracak 5 altcoin!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü analistten kazandıracak 5 altcoin!

Ünlü analistten kazandıracak 5 altcoin!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

YouTube üzerinden yayın yapan “Altcoin Daily” kanalında 2022’ye bomba gibi girecek 5 altcoin sıralandı.

Ünlü analistten kazandıracak 5 altcoin!

“Altcoin Daily” YouTube kanalı 2022’ye kadar oldukça büyük büyüme potansiyeli olduğuna inandığı 5 altcoini açıkladı.

Bu coinlerden ilki Injective Protocol (INJ). Tamamıyla merkezsiz Layer-2 Defi protokolü olan Injective, CFD’ler, takaslar da dahil olmak üzere çeşitli türev işlemleri destekliyor.

Bahsedilen ikinci proje, Celo (CELO). Celo “bir kullanıcı topluluğu tarafından yönetilen merkezsiz bir platformda dünyanın herhangi bir yerinde akıllı telefonu olan herhangi birinin finansal hizmetlere erişmesini, telefon numaralarına para göndermesini ve alıcılara ödeme yapmasını sağlamaktır.”.

 

 

Üçüncü altcoin YIELD App (YLD). YIELD uygulaması, “herkesin bir düğmeye dokunarak merkezsiz finansmana yatırım yapmasını sağlayan lisanslı bir FinTech şirketidir.” YIELD “kullanıcılara varlıklarının güvenli bir şekilde saklanmasıyla birlikte yüksek getirili bir mevduat hesabı sağlama vizyonundan doğmuştur.”

Ünlü YouTube kanalının 4. coini, Rally (RLY). Rally “geliştiricilerin, ethereum blokchaini tarafından desteklenen topluluklarıyla canlı ve bağımsız ekonomiler başlatmasını sağlayan açık bir ağdır.” “Online bir topluluğa sahip olan herkese, ethereum blok zincirinde kodlama karmaşıklığı olmadan kendi tokenlerini geliştirme olanağı sunuyor.

Kanalda bahsedilen son altcoin ise Origin Protocol (OGN). Origin Protocol, eşler arası pazar yerleri ve e-ticaret uygulamaları oluşturmak için bir platform sağlıyor.” Kullanıcılar “bu pazarlarda ürün ve hizmet satın alabilir veya satabilir ve geliştiriciler Origin blok zinciri tarafından desteklenen kendi uygulamalarını oluşturabilir.” Origin tokeni (OGN), “Origin ekosisteminde teşvik, ödeme ve yönetim varlığı olarak kullanılır.”

 

İlgili: Altcoin yorum grafik analiz

İlgili: Altcoin haber, gündem gelişmeler

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: