1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analistten parlak geleceği olan 5 altcoin

Ünlü analistten parlak geleceği olan 5 altcoin

Ünlü analistten parlak geleceği olan 5 altcoin
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Yeni Zelanda asıllı kripto analist Lark Davis popüler YouTube kanalında önemli yorumlarda bulundu.

Ünlü analistten parlak geleceği olan 5 altcoin

Twitter üzerinde (@TheCryptoLark) ismiyle yazan popüler analist Mayıs ayında dikkatini çeken ve geleceklerinin parlak olduğunu düşündüğü 5 altcoini sıraladı.

İlk altcoin RAMP (RAMP)

RAMP konusunda uzun zamandır yükseliş bekliyorum. RAMP konusunda, 0.04 dolar civarından beri, buradan konuşuyorum. RAMP’ın hala çok potansiyelli olduğunu düşünüyorum. Bunun için benim hedef 5 dolar seviyelerinde. Fakat 6.50 dolar seviyesine gelmesi 10x demek olur ki bu da RAMP için hiç de zor değil…

 

Polygon( MATIC)

Polygon özellikle uyum konusunda müthiş. Polygon, DeFi uyumunu desteklemek için 100 milyon dolarlık bir fon kuruyor. Şu anda Polygon zaten büyük DeFi protokolleri ile çalışıyor. Günde milyona varan işlem gerçekleşiyor. Polygon üzerinde Aave’nin 2 milyar dolarlık likiditesi kilitli durumda. Bu durum layer-2’nin başarılı olduğunun bir kanıtı.

 

Eternity (ERN)

NFT alanı o kadar spekülatif ki, yapmak isteyeceğiniz en son şey sahte NFT’ler satın almaktır, bu da yine Ethernity’nin geldiği yer çünkü gerçek ünlülerden gerçek NFT’leri getiriyorlar.

 

Polkadot (DOT)

[Polkadot] Kesinlikle ilk beş ekosistemden biri. Polkadot’un inşa ettiği şey konusunda çok heyecanlıyım.

Ay sonunda Polkadot Decoded konferansı var. Bazı küçük bilgi parçaları paylaşabilirler. Buradan takip ediyor olacağım. Belki parachainler için bir tarih alabiliriz. Kesinlikle radarınızda bulunması gereken bir unsur.

 

Litecoin (LTC)

Litecoin’in ‘pompalayıcı faktörlere’ sahip olduğunu aklınızda bulundurmanız gerekir. Çünkü sevin ya da nefret edin, Litecoin tüm platformlardaki tüm konuşmalara dahil olmaya devam ediyor.

 

 

Canlı DOT fiyatı: $ 4.02

İlgili: Polkadot yorum, teknik analiz ve fiyat tahmini

Kaynak

Etiketler: