1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde!

Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde!

Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Son günlerin gözde altcoinleri Cardano (ADA) ve Stellar Lumens (XLM)’e büyük müjde. İyi çıkış yakalayan iki altcoin’e ivme kazandırabilecek gelişme için haberimize göz atabilirsiniz.


Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde

2021 yılında en iyi performans sergileyen kripto paralardan birisi de şüphesiz Cardano (ADA) oldu. Ethereum’un eski kurucularından olan Charles Hoskinson tarafından yönetilen Cardano, bir dizi güncelleme ve teknik çalışmanın ardından ölçeklendirme potansiyelini oldukça arttırdı. 7 Mayıs 2021’de (bugün) ADA, 1.75 doları görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. Aşağıdaki grafikte ADA/USD paritesinde yaşanan değişimi görüyoruz.

Lütfen Bkz: Piyasada en çok sorulan soru: Bitcoin mi Ethereum mu?

cardano stellar Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde!

Stellar XLM ise Ripple’a alternatif olarak uluslararası fon transferlerinde bankalara ve finansal kuruluşlara blockchain destekli çözüm önerileri sunuyor. Stellar’ın başında ise Ripple’ın kurucularından Chris Larsen bulunuyor. Stellar da Ripple vizyonunu taşıyor. Aşağıdaki grafikte XLM fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

cardano stellar Cardano (ADA) ve Stellar (XLM)’a büyük müjde!

Ethereum ve Ripple’ın vizyonunu taşıyan Cardana (ADA) ve Stellar (XLM)’a Avrupa merkezli büyük bir müjde haberi geldi. Avrupa’nın ve Almanya’nın en büyük 2’nci borsası olan Börse Stuttgart, Cardano ve Stellar ETN’lerini (borsa senedi) listeleyeceğini duyurdu. Bu sayede Cardano ve Stellar Avrupa merkezli regüle olmuş bir borsada listelenecek. Avrupalı kurumsal yatırımcılar kolay biçimde Cardano ve Stellar’a yatırımda bulunabilecek.

Lütfen Bkz: Bank of England Başkanı ve Elon Musk aynı uyarıda bulunuyor

Borsa yöneticilerinden Jürgen Dietrich konuyla ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu:

Kripto para birimlerine olan ilgi artmaya devam ediyor. ETN’ler ile yatırımcılar, Cardano ve Stellar’a borsada işlem gören menkul kıymetler aracılığıyla yatırımda bulunabilecekler.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.