1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analistten Bitcoin için ralli müjdesi!

Ünlü analistten Bitcoin için ralli müjdesi!

Ünlü analistten Bitcoin için ralli müjdesi!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2021 yılındaki Bitcoin çöküşünü doğru tahmin eden kripto analisti Dave the Wave, Bitcoin için yeni bir rallinin yakın olduğunu tahmin etti. İşte analistin tahmini ve Bitcoin’e ilişkin teknik veriler.

Ünlü analistten Bitcoin için ralli müjdesi!

Geçtiğimiz yıl Bitcoin’in çöküşünü doğru tahmin eden ünlü kripto analisti Dave the Wave’den yatırımcıları heyecanlandıracak bir Bitcoin tahmini geldi. Ünlü kripto analisti, 130 binden fazla takipçisi bulunan sosyal paylaşım platformu Twitter’daki kişisel sayfasından analizini paylaştı.

Dave the Wave, Bitcoin için bir Noel Baba rallisi öngördüğünü açıkladı. Analist, Bitcoin’in yükselen üçgen modelinin yatay direncini ortadan kaldırmaya hazır göründüğünü söyledi. Ünlü analiste göre lider kripto para birimi Bitcoin 19.000 dolarlık fiyat düzeyini görmeye çok yakın.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Bitcoin, yazının kaleme alındığı anda Coinmarketcap verilerine göre 16.961 dolardan işlem görüyor. BTC’nin analistin tahmin ettiğini düzeye çıkması lider kriptonun yaklaşık %15’lik bir sıçrama göstereceği anlamına geliyor.

Bitcoin

 

“Kartlarda BTC Noel rallisi görülüyor.” 

Bitcoin’e daha uzun bir zaman diliminden bakan Dave the Wave, logaritmik büyüme eğrisi (LGC) modeline dayanarak BTC’nin uzun vadeli boğalar için uygun bir fırsat sunduğunu söylüyor.

“Dikkatli bir şekilde bakıldığında mevcut fiyatlar hem Bitcoin için normal hem de risk ve ödülle ilgilenenler için optimal.” 

 

Bitcoin

LGC modeli, değişen makroekonomik koşullar arasında Bitcoin’in en yüksek ve en düşük döngülerini tahmin ederken kullanılıyor. Dave the Wave, piyasa katılımcıları arasındaki aşırı düşüş hissine rağmen BTC’nin şu anda modelin “satın alma bölgesinde” olduğunu söylüyor.

Diğer kripto analisti Credible’da tıpki Dave the Wave gibi Bitcoin’in yükseliş devamı için hazırlandığına da inanıyor. Analist, 336.200 Twitter takipçisine BTC’nin muhtemelen 19.000 dolarlık hedefine doğru toparlanacağını söyledi.

İlgili: Bitcoin teknik analizi

Kaynak

 

 

Etiketler: