1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analistten Bitcoin için 40.000 dolar açıklaması ve altcoinler uyarısı

Ünlü analistten Bitcoin için 40.000 dolar açıklaması ve altcoinler uyarısı

Ünlü analistten Bitcoin için 40.000 dolar açıklaması ve altcoinler uyarısı
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yakından takip edilen ünlü bir analist, Bitcoin fiyatı ile ilgili boğa görüşler dile getiriyor. Aynı zamanda altcoinler konusunda da traderleri uyarıyor. Açıklamasının ayrıntılarına bakalım.


Ünlü analistten Bitcoin için 40.000 dolar açıklaması ve altcoinler uyarısı

Kaleo takma adını kullanan ünlü analist, Twitter’de 569.500 takipçisine yaptığı açıklamada, Bitcoin’in 40.000 dolar psikolojik seviyesine rallisinin çok hızlı olacağını söylüyor. Analist şöyle diyor:

“Bitcoin’in 30.000 dolardan 40.000 dolara rallisi insanların beklediğinden çok daha hızlı olacak. Boğa olmak isteyen ama hala dip bekleyen birçok insan ise bir kenarda durup izleyecek.”

Kaleo daha önce de Bitcoin için hedef olarak 40.000 doları belirlemişti. Analiste göre bu psikolojik seviye “mıknatıs” görevi görecek. Sözlerine şöyle devam ediyor:

“İşte, size bir daha hatırlatıyorum ki 40.000 dolar seviyesi bir mıknatıs. Hala bana inanmıyor musunuz?”

İlgili – Bitcoin fiyatının keskin dalgalanma ile test ettiği 2 kritik seviye

Ünlü analistten Bitcoin için 40.000 dolar açıklaması ve altcoinler uyarısı

Kaynak: CryptoKaleo/Twitter

Daha sonra altcoinlere bakan Kaleo, Bitcoin hakimiyetinin yüzde 52’ye yükselişe devam ederken geçici bir gerileme evresi olacağını söylüyor. Ona göre bu evrede altcoinlerde kısa vadeli bir ralli olacak.

Ünlü analiste göre, Bitcoin hakimiyeti yüzde 47 ile yüzde 52 arasında olduğunda mini bir altcoin sezonu rallisi görebiliriz. Bitcoin hakimiyeti (BTC.D) şu an 47,44 seviyesinde.

İlgili – Efsanevi trader Brandt, Bitcoin’in yeni ATH hedeflediğini söylüyor: İşte, açıkladığı tarih

Kaleo, Bitcoin’in yeni bir boğa momentum kazanması ile altcoin fiyatlarının Bitcoin’e kıyasla bir düşüş yaşayacağını söylüyor.

Bitcoin fiyatı ise kısa süre önce 29.000 dolara çok yaklaşan bir ralli yaptı. Ancak son 24 saatte 27.000 dolar bölgesine geriledi. Şimdi de bu bölgenin ortasında işlem görüyor.

İlgili – Ünlü CEO, Bitcoin hedefini 50.000 dolar olarak güncelledi: İşte, açıkladığı tarih

Kaynak

Etiketler: