1. Home
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. İşte ünlü analistin aralık ayında izleyeceği altcoinler!

İşte ünlü analistin aralık ayında izleyeceği altcoinler!

İşte ünlü analistin aralık ayında izleyeceği altcoinler!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Tyler Swope, Youtube yayınında aralık ayında fiyat artışı beklediği altcoinleri açıkladı. Detaylar haberimizde.

İşte ünlü analistin aralık ayında izleyeceği altcoinler!

Kripto piyasası haftanın ilk gününe hareketli girdi. Bitcoin, %5,7 değer kazanarak yeniden 57,000 doların üzerine tırmandı. Ethereum ise %6,77 değer kazandı ve 4,350 dolara yaklaştı. Metaverse tabanlı kripto paralar yine günün yıldızı oldu.

altcoin

The Sandbox (SAND), %18,40 değer kazanarak 7,62 dolardan işlem görüyor. Decentraland (MANA), %7,62 değerlendi ve 5 doların üzerine yeniden tırmandı. Kripto piyasası haftaya hareketli başlamışken ünlü analist Tyler Swope’dan aralık ayında izleyeceği altcoin listesi geldi. Analistin Youtube kanalında yaptığı yayında paylaştığı altcoinleri ve teknik detaylarını sizler için derledik.

İlgili: Decentraland (MANA) fiyat tahmini

Listenin ilk sırasında Swope’un en beğendiği merkezi olamaya kripto varlık olduğunu söylediği OlympusDAO (OHM) bulunuyor. Ünlü analist, Olympus’un bir DeFi devrimini ateşlediğini ifade ediyor ve aralık ayonda kripto paranın yükselişe geçeceğini savunuyor. Ünlü yatırımcı Mark Cuban da temmuz ayında OHM’a yatrım yaptığını açıklamıştı.

altcoin

OHM, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 779 dolardan işlem görüyor. OHM son 24 saat içerisinde %7,31 değer kazandı.

Analistin listesindeki diğer altcoin ise merkezi olmayan uygulamaların blok zincirler arası likiditeye (DApp’ler) erişmesine izin veren açık bir protokol olan REN var. Swope, REN’in ilk 100 kripto arasında yerini geri alacağına ve potansiyel olarak Mart sıralamasını bile geçeceğine inanıyor. REN, yazım anında 0,91 dolardan işlem görüyor.

altcoin

Swope’un izleyeceğini belirttiği son altcoin ise Energy Web token (EWT). Analist Enerji sektörünün lojistik ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış kurumsal düzeyde bir blok zinciri ağı olan EWT’nin aralık ayının parlayan altcoinlerinden biri olacağını değerlendiriyor. EWT, yazım sırasında 10,01 dolardan işlem görüyor.

Kaynak