1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre Ripple (XRP) bu büyük harekete hazırlanıyor!
becommer_koinmedya
becommer_koinmedya

Ünlü analiste göre Ripple (XRP) bu büyük harekete hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre Ripple (XRP) bu büyük harekete hazırlanıyor!
0

Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto piyasası güne oldukça iyi başladı. Altcoinler yatırımcılarının yüzünü güldürüyor. Ripple (XRP) ne durumda? Gelecekte hangi seviyeye ulaşacak? Ünlü analist cevap verdi. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre Ripple (XRP) bu büyük harekete hazırlanıyor!

Ripple (XRP) güne %5’in üzerinde bir fiyat artışı ile 1,26 dolardan başlasa da kripto yatırımcılarının beklediği patlamayı bir türlü gerçekleştiremedi. Ripple SEC ile yaşadığı yasal süreç nedeni ile beklenen sıçramayı yapamayan XRP için kripto dünyasında yakından takip edilen analistlerden heyecanlandıran bir tahmin geldi.

Kripto analisti Ben Armstrong, Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal ile bir sonraki boğa koşusunda XRP’nin potansiyel büyümesini tartıştı. Bitboy Crypto kanalında yaklaşık 1,2 milyon abone için yapılan Youtube programında XRP ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Bkz: XRP haberleri ve son dakika gelişmeleri

Armstrong’a göre XRP, bu boğa koşusunun ilk aşamasında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmamış kripto paralardan biri olduğu için bu boğa koşusundaki en ilginç kripto para.

“Bu boğa koşusu sona ermeden her şeyin netleşeceğine inanıyorum. Aslında er ya da geç diye düşünüyorum.  İlk yarıda meydana gelen baskı nedeniyle bu boğa koşusunun ikinci yarısında daha da büyük bir sıçrama olmasını sağlıyor.”

Real Vision’ın kurucusu ve CEO’su Raoul Pal’de kripto analisti Ben Armstrong ile aynı düşüncede olduğunu ve XRP’den bir sıçrama beklediğini söyledi.

Pal, Ripple ile ilgili fiyat senaryolarını da paylaştı. Ünlü CEO, XRP için en kötü fiyat senaryosunun mevcut fiyattan %50 aşağısı olduğunu iyi senaryoda ise 10x yapacağını belirtti.

SEC davasına değine Pal, dava nedeni ile iki tarafında suçlu bulunmayacağını ve Ripple’a temsili bir para cezası verileceğini tahmin etti.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.