fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Bu altcoinler eylül ayının gözdesi olabilir!

Bu altcoinler eylül ayının gözdesi olabilir!

Bu altcoinler eylül ayının gözdesi olabilir!
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Michael Van de Poppe, yükselişe geçeceğine inandığı altcoinleri Youtube kanalında paylaştı. Bu altcoinler ve detayları haberimizde.

Bu altcoinler eylül ayının gözdesi olabilir!

Altcoin piyasası eylül ayınının ilk gününe oldukça hareketli başladı. Geçtiğimiz ayın sonunda başlayan mini bir altcoin sezonu yeni ayın ilk gününde de devam ediyor. Ethereum güne %8’in üzerinde bir artışla başladı ve 3,500 doların üzerine çıktı.

Ünlü analist Michael Van de Poppe, bu artışın ortasında yükselişe geçeceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı. Analistin listesindeki altcoinleri siz değerli Koinmedya.com okurları için derledik.

Poppe’un listesindeki ilk kripto para, Polkadot (DOT). Güne de hızlı bir başlangıç yapan DOT, analiste göre ağır bir direnç alanından çıkarsa güçlü bir ralliye başlayacak. Poppe, 29 dolarlık direnci sağlam bir şekilde geride bırakması durumunda yükselişin devam edeceğini ifade ediyor. DOT, anlık olarak 30 dolardan işlem görüyor.

Bkz: Polkadot haberleri ve son dakika gelişmeleri

Analistin listesindeki bir diğer altcoin Cosmos (ATOM). Poppe ATOM’un 166 dolarlık kritik desteği tutması durumunda yeniden yükselişe geçeceğini savunuyor. ATOM, 23 dolardan işlem görüor.

“USDT çiftine baktığımızda, izlememiz gereken birkaç seviye olduğu açık. İlki, burada 16 dolar civarında yeniden test ediliyor. Bunu tutabilirsek harika olur. İkincisi, bu herhangi bir destek sağlamıyorsa, 12 dolar civarında bakacağım. Ancak az önce yaptığımız sert düzeltme göz önüne alındığında, daha yukarıya doğru ilerlemeye başlamadan önce büyük olasılıkla böyle bir şey alacağız.”

Sıradaki altcoin Tezos (TZX). Van de Poppe’ye göre, parite 0,00011 (5,20 dolar) BTC’lik direnci kırarsa %70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye (8,98 dolar) yükselebilir. TZX anlık olarak 5,20 dolardan işlem görüyor.

Burada Tezos’un devam ettiğini görebiliriz. 4,11 dolarlık seviyeyi de izleyeceğim. Tezos’ta bir pozisyon almak istersen bakacağım yer orası.”

Merkezi olmayan finans platformu Synthetix (SNX) tüccarın listesindeki diğer bir altcoin. Poppe, 9,91 dolarlık seviyenin üzerinde kararlı bir duruşun SNX için yükseliş işreti olduğunu belirtiyor. Analistin SNX için belirlediği fiyat hedefi ise 19,83 dolar.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.