fbpx
  1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. “Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”

“Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”

“Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Lider kripto para birimi 50,000 dolarlık direnç seviyesini bir kez daha test etmeye hazırlanıyor. Ünlü analist Bitcoin’in önümüzdeki aylarda çıkacağı seviyeyi açıkladı. Detaylar haberimizde

“Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”

Ünlü analist Will Clemente, zincir üzerindeki veriler yükseliş sinyalleri verdikçe Bitcoin’in önümüzdeki aylarda daha yüksek bir eğilim gösterebileceğine inanıyor.

Clemente, Bitcoin’in likit olmayan arzla ilgili güç göstergesini (RSI) yakından izlediğini belirtiyor. Bu gösterge, BTC likit olmayan arzın 30 günlük net değişimi üzerinden 365 günlük stokastik RSI’yi çalıştırarak Bitcoin birikiminin momentumunu takip ediyor.

“Bu Bitcoin arz şoku dalgası, yakın tarihin en büyük momentumuna sahip. Önümüzdeki aylarda çok daha yükseğe çıkacağız.”

Clemente’nin grafiğine göre, metrik, aralığın altından en üstüne veya bir BTC arz yönlü krizinin söz konusu olabileceği alana her gittiğinde Bitcoin bir yükselişe başlıyor.  2017’nin ikinci yarısında, 2019’un ilk yarısında ve 2020’nin ikinci yarısında bu gerçekleşti.

bitcoin “Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”

Bkz: Bitcoin haberleri ve son dakika gelişmeleri

Clemente 48.000 doların zincir üzerinde zorlu bir direnç olarak hareket edebileceğinin altını çiziyor. Bunun üzerinde, bir sonraki zincir üstü direnç 55.000 dolar olarak görünüyor. Bu seviyenin ardından 60,000 dolara kadar önü açık.

bitcoin “Bitcoin önümüzdeki aylarda bu seviyeye çıkacak!”

Clemente ayrıca daha önce, uzun vadeli sahipler veya kripto paralarını en az beş ay boyunca atıl durumda tutan BTC sahipleri hızlı bir şekilde Bitcoin biriktiğinden, bu döngünün diğer tüm boğa piyasalarından farklı olabileceğini söylemişti.

“Yapısal olarak, bu sefer aslında farklı. Uzun vadeli Bitcoin sahipleri zemini belirledi.”

Lider kripto para birimi yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre güne %5’in üzerinde bir artışla 49,800 dolardan başladı.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.