Loading...
btc
BTC
-0.58%
Bitcoin
65.280,75 USDT
eth
ETH
-0.7%
Ethereum
3.133,00 USDT
bch
BCH
-0.95%
Bitcoin Cash
520,69 USDT
xrp
XRP
-0.67%
Ripple
0,50 USDT
ltc
LTC
-1.05%
Litecoin
78,89 USDT
bnb
BNB
-0.66%
Binance Coin
562,67 USDT
sol
SOL
-1.93%
Solana
148,34 USDT
avax
AVAX
-1.84%
Avalanche
36,59 USDT
ada
ADA
-0.91%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
-1.48%
Poladot
6,75 USDT
doge
DOGE
-1.69%
Doge Coin
0,16 USDT
shib
SHIB
-2.03%
Shiba Inu
0,00 USDT

FTT token yeni bir hamle ile 2. sırada! Rakibi kim?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

FTT’nin 6.19 milyar ABD doları piyasa değeri var ve bu da onu Binance’in BNB’sinin arkasındaki en büyük ikinci borsa tokeni yapıyor.

 

FTX FTT token, LedgerX’in satın alınmasından sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

 

FTX’in borsa tokeni – FTT – borsanın bu hafta başında kripto türevleri platformu LedgerX’i satın almasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

 

Kısaca başlıklar 

 

  • CoinMarketCap’e göre, token bu sabah 66,33 ABD dolarını vurdu ve piyasa genelindeki çöküşün hemen öncesinde 11 Mayıs’ta belirlediği önceki yüksek olan 61,28 ABD dolarını kırdı. FTT, Temmuz ortasından itibaren pazarın geri kalanıyla birlikte yükselişe geçmişti, ancak satın almanın ardından birkaç gün içinde fiyatı %40’ın üzerine çıktı.

 

 

  • FTX’in LedgerX’i ne kadar satın aldığı açıklanmadı, ancak anlaşma Hong Kong merkezli borsanın ürün tekliflerini ABD’de vadeli işlemlere ve opsiyon ticaretine genişletecek. FTX ABD başkanı Brett Harrison yaptığı açıklamada, düzenlenmiş kripto türevlerini ABD kullanıcı tabanımıza getirme stratejimizin önemli bir parçası” dedi.

 

  • 2017 yılında kurulan LedgerX, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen belirlenmiş sözleşme piyasası (DCM), takas yürütme tesisi (SEF) ve türev takas kuruluşudur (DCO).

 

  • Bu yılın başlarında Forkast.News ile konuşan FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, şirketin zaten türev ürünlere geçmeyi düşündüğünü söyledi: “Hükümetlerin bunu sunabilmemiz için düzenleyici çerçeveler ve lisans rejimleri oluşturmaya başlamasından heyecan duyuyoruz. Bankman-Fried, kripto türevleri için satın alabiliriz” dedi. “Kaynaklarımızın çoğunu kaydırdığımız yerde bu büyük bir rol oynayacak ve şu anda sahne arkasında çok fazla konuşmamız ve yerleri belirlememizde büyük rol oynayacak.” Bu yıl içinde bununla ilgili bazı duyurular olacağını da sözlerine ekledi.
  • FTX’in halka açılma şansı olup olmadığı sorulduğunda, “Bununla ilgili gerekli özeni gösteriyoruz… araştırmamak ve anlamaya çalışmamak bizim için çılgınlık olur” dedi.

 

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.