1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. FTT token yeni bir hamle ile 2. sırada! Rakibi kim?

FTT token yeni bir hamle ile 2. sırada! Rakibi kim?

FTT token yeni bir hamle ile 2. sırada! Rakibi kim?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

FTT’nin 6.19 milyar ABD doları piyasa değeri var ve bu da onu Binance’in BNB’sinin arkasındaki en büyük ikinci borsa tokeni yapıyor.

 

FTX FTT token, LedgerX’in satın alınmasından sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı

 

FTX’in borsa tokeni – FTT – borsanın bu hafta başında kripto türevleri platformu LedgerX’i satın almasının ardından tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

 

Kısaca başlıklar 

 

  • CoinMarketCap’e göre, token bu sabah 66,33 ABD dolarını vurdu ve piyasa genelindeki çöküşün hemen öncesinde 11 Mayıs’ta belirlediği önceki yüksek olan 61,28 ABD dolarını kırdı. FTT, Temmuz ortasından itibaren pazarın geri kalanıyla birlikte yükselişe geçmişti, ancak satın almanın ardından birkaç gün içinde fiyatı %40’ın üzerine çıktı.

 

 

  • FTX’in LedgerX’i ne kadar satın aldığı açıklanmadı, ancak anlaşma Hong Kong merkezli borsanın ürün tekliflerini ABD’de vadeli işlemlere ve opsiyon ticaretine genişletecek. FTX ABD başkanı Brett Harrison yaptığı açıklamada, düzenlenmiş kripto türevlerini ABD kullanıcı tabanımıza getirme stratejimizin önemli bir parçası” dedi.

 

  • 2017 yılında kurulan LedgerX, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu tarafından düzenlenen belirlenmiş sözleşme piyasası (DCM), takas yürütme tesisi (SEF) ve türev takas kuruluşudur (DCO).

 

  • Bu yılın başlarında Forkast.News ile konuşan FTX CEO’su Sam Bankman-Fried, şirketin zaten türev ürünlere geçmeyi düşündüğünü söyledi: “Hükümetlerin bunu sunabilmemiz için düzenleyici çerçeveler ve lisans rejimleri oluşturmaya başlamasından heyecan duyuyoruz. Bankman-Fried, kripto türevleri için satın alabiliriz” dedi. “Kaynaklarımızın çoğunu kaydırdığımız yerde bu büyük bir rol oynayacak ve şu anda sahne arkasında çok fazla konuşmamız ve yerleri belirlememizde büyük rol oynayacak.” Bu yıl içinde bununla ilgili bazı duyurular olacağını da sözlerine ekledi.
  • FTX’in halka açılma şansı olup olmadığı sorulduğunda, “Bununla ilgili gerekli özeni gösteriyoruz… araştırmamak ve anlamaya çalışmamak bizim için çılgınlık olur” dedi.

 

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: