1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analiste göre piyasa düzeldiğinde herkes bu altcoini konuşacak

Ünlü analiste göre piyasa düzeldiğinde herkes bu altcoini konuşacak

Ünlü analiste göre piyasa düzeldiğinde herkes bu altcoini konuşacak
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Popüler kripto stratejisti, Ethereum için güçlü bir ralli beklediğini söylerken, Etehreum önemli rakiplerinden birinin fiyat patlaması yaşayacağını iddia etti.

Ünlü analiste göre piyasa düzeldiğinde herkes bu coini konuşacak

kripto alanında Smart Contracter olarak tanınan analist, Twitter üzerinden 195 bin takipçisinde Ethereum’un özellikle, ETH/BTC paritesinde çok ciddi bir ralli hazırlığında olduğunu söyledi.

ETH/BTC paritesinin piyasa çapında yaşanan düşüş sonrası, uzun süredir ekümule olduğu bölgeyi yukarı yönlü kırması bence altcoinler için son derece önemli bir yükseliş işareti. 0.1 BTC (4.885 $) ve ardından 0.14 BTC (6.839 $) insanların düşündüğünden daha erken gelecek. Bunun bir ayı piyasası olduğunu düşünün.

https://twitter.com/SmartContracter/status/1467265926353412096

Yazı anında ETH, 0,083834 BTC’den işlem görüyor.

Canlı ETH fiyatı: $ 1,906.64

İlgili: Ethereum (ETH) teknik analizi

Avalance fiyat patlaması yaşayacak

Smart Contracter’ın listesinde bulunan bir başka coin Avalanche(AVAX). Analiste göre, AVAX hem USD hem de BTC paritesinde kilit öneme sahip talep bölgelerini re-test yaptıktan sonra, ATH zirvesine doğru ralliye başlayabilir.

Vahşi düşüşün her yeri sardığı bir dönemde, biraz AVAX aldım. Bu kadar sert düşüşlerde böyle bir karar almak çok güç ama yine de bunun yapılması gerekiyor.

avalanche

 

Canlı AVAX fiyatı: $ 14.49

İlgili: Avalanche AVAX teknik analiz yorum, fiyat tahmini