1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Bitcoin Haberleri
  4. Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin’in yeni hedefi

Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin’in yeni hedefi

Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin’in yeni hedefi
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto para piyasasında yakından takip edilen bir analist, Bitcoin (BTC) fiyatının büyük bir hareket hazırlığı yaptığını söylüyor. Analistin açıklaması ve BTC için beklediği seviyeye bakalım.


Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin’in yeni hedefi

Kripto yatırımcılarının “Kaleo” takma adıyla tanıdığı analist, Twitter’de 555.100 takipçisine yaptığı açıklamada, lider kripto para Bitcoin’in daha büyük bir kırılma hazırlığı yaptığını söylüyor. Ona göre eğer bu kırılma gerçekleşirse, BTC fiyatı Haziran 2022’den bu yana görülmeyen seviyeye doğru yükselecek. Şöyle diyor:

“Burada sonuç olarak kırılma gerçekleştiğinde 30.000 dolara doğru muhteşem bir mum göreceğiz. Ancak bunun bgün olacağını düşünmüyorum. Şimdi dikkatli olun ve çok fazla açgözlü davranmayın.”

İlgili – Bitcoin ve Ethereum’daki yükselişe rağmen ünlü analistten uyarı!

Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin'in yeni hedefi

Kaynak: Kaleo/Twitter

Bitcoin şu an 22.579 dolardan işlem görüyor. Tam da Kaleo’nun grafikte çizdiği çapraz direnç çizgisi civarında.

Analistin grafiğine göre, Bitcoin fiyatı burada 30.000 dolara doğru ralli yapacak. Bu seviyeye ise Şubat ayında ulaşacak. Analist Kaleo, 30.000 doların tıpkı bir mıknatıs gibi Bitcoin fiyatını kendisine çektiğini söylüyor.

İlgili – Bitcoin fiyatı son 4 ayın zirvesinde: Güncel BTC teknik analizi

Ünlü analiste göre kırılma sonrası Bitcoin'in yeni hedefi

Kaynak: Kaleo/Twitter

Analistin bahsettiği hedefe doğru yükseliş, Bitcoin’in mevcut fiyattan yüzde 30 civarında ralli yapacağı anlamına geliyor.

Kaleo, Bitcoin’in 2019 yılındakine benzer bir formasyon oluşturduğunu söylüyor. O zaman da lider kripto para 3.000 dolardan birkaç hafta içinde 14.000 dolar bölgesine yükselmişti. Analiste göre Bitcoin şimdi piyasa hakimiyetini yükseltecek. Böylece altcoinlerden de para BTC’ye akmaya başlayacak.

İlgili – Ünlü analistten Bitcoin, Ethereum ve 2 altcoin için fırsat seviyeler açıklaması

Kaynak

Etiketler: