1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!

Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!

Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Kripto analisti Altcoin Sherpa, Twitter’da takipçileriyle patlama yapmaya hazırlanan altcoinleri paylaştı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!

Kripto piyasası haftanın son iş gününe yükselişle başladı. Bitcoin, uzun bir aradan sonra 50,000 doların üzerine sıçradı. Son 24 saat içerisinde %5,35 değer kazanan kripto para birimi, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 50,900 dolardan işlem görüyor. Altcoinlerin lideri Ethereum ise yeniden 4,000 doların üzerinde ve yazım anında 4,091 dolardan işlem görüyor.

Kripto paralar yönünü yukarı doğru çevirmişken ünlü analist Altcoin Sherpa’dan aboneleri için patlama yapmaya hazırlanan altcoin önerileri geldi. Kripto analisti, Twitter sayfasında 158,000 takipçisi için yaptığı analizlerde radarına giren altcoinlere dikkat çekti.

Analistin listesindeki ilk altcoin Metaverse tabanlı The Sandbox (SAND). Bilindiği gibi Metaverse tabanlı kripto paralar Facebook’un (yeni adıyla Meta) sahibi Mark Zuckerberg’in açıklamalarının ardından değer kazanmaya başladı. Ünlü analistte SAND’ın ikinci bir metaverse ralli dalgasını tetikleyebilecek mükemmel tekniklere sahip olduğunu söylüyor. SAND, şu anda 6,06 dolardan işlem gördüyor ve son 24 saat içerisinde %18 değer kazandı.

altcoin

İlgili: The Sandbox nedir, geleceği nasıl?

Altcoin Sherpa’nın dikkat çektiği ikici altcoin ise açık kaynaklı akıllı sözleşme platformu Fantom (FTM). Analiste göre Fantom’un göstergeleri yatırım yapmak için ideal görüntüde. FTM, anlık olarak 2,00 dolardan işlme görüyor. FTM, son 24 saatte %10 değer kazandı.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!

İlgili: Fantom (FTM) nedir, geleceği nasıl?

Ünlü analistin listesinin son sırasında ise Woo Network’ün (WOO) kendi kripto parası olan WOO var. Kripto analistine göre Woo, yükseliş sinyalleri veriyor. Kripto para 0,92 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Woo nedir, geleceği nasıl?

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoinler uçuşa geçecek!

Kaynak

 

Etiketler: