okx_koinmedya
Loading...
btc
BTC
0.9%
Bitcoin
69.174,61 USDT
eth
ETH
0.63%
Ethereum
3.751,64 USDT
bch
BCH
-0.26%
Bitcoin Cash
493,56 USDT
xrp
XRP
0.69%
Ripple
0,54 USDT
ltc
LTC
-0.15%
Litecoin
84,87 USDT
bnb
BNB
0.3%
Binance Coin
602,06 USDT
sol
SOL
-0.31%
Solana
167,18 USDT
avax
AVAX
-0.07%
Avalanche
37,98 USDT
ada
ADA
0.07%
Cardano
0,46 USDT
dot
DOT
1.68%
Poladot
7,37 USDT
doge
DOGE
3.78%
Doge Coin
0,17 USDT
shib
SHIB
1.85%
Shiba Inu
0,00 USDT

Ünlü analiste göre bu altcoinler benzersiz fırsatlar sunacak!

altcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Tyler Swope, yeni bir Youtube yayınında uzun vadeli yatırımcılarını ödüllendirecek altcoinleri ve benzersiz projelerini açıkladı. Detaylar haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoinler benzersiz fırsatlar sunacak!

Kripto dünyasında yakından takip edilen ve tahminleri merakla beklenen ünlü kripto analistlerinden bir olan Tyler Swope, Chico Crypto Youtube kanalında yeni bir videoda benzersiz bir stake mekanizması ile uzun vadeli yatırımcılarını ödüllendirecek altcoinleri açıkladı.

Kripto analistine göre bu üç altcoin de enflasyonist ödüller yerine yalnızca gerçek hayattaki iş performansına dayanan stake yönteminden yararlanarak kendilerini diğer projelerden ayırıyor.

İlgili: Kripto staking nedir?

“Bu reel hayattaki iş performansına dayalı bir staking yöntemi. Artık spekülatif kararlar ve enflasyon bir hissenin ana itici gücü olmayacak, ölçümlere, performansa ve endüstri ekosistemindeki varlıklar arasındaki hedeflere bağlı bir sistem olacak”

Faiz geliri ve ödül elde etmek için kripto paraları stake etmek veya kilitlemek o kripto paranın arzını artırdığı için bu enflasyonist bir etki yaratır. Swope, LINK’in bu enflasyonist etki ile mücadele etmek için istenmeyen node sağlayıcılarını keserek ve iyi olanları ödüllendireceği ve böylece reel hayattaki iş performansına dayalı bir sistem getireceğini belirtti. LINK, yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 19,29 dolardan işlem görüyor.

İlgili: Chainlink fiyat tahmini

Ünlü analist, bu konuda LINK’in yalnız olmadığını ve blok zincir platformu Energy Web’in tokeni  Energy Web Token’in de yalnızca iyi performans gösterdiği düşünülen pay sahiplerini ödüllendirerek enflasyonla mücadele için benzer bir stake yöntemi olduğunu sözlerine ekledi. EWT’in yönetici özetindeki ifadelere dikkat çeken ünlü analist, videosunda özet içerisinden şu bölümleri paylaştı:

“Merkezi olmayan hizmet düzeyi anlaşmalarında (dSLA) stake ödülleri, gerçek dünyada yaratılan değerden gelir (yeni basılan tokenlara ödenen enflasyonist ödüllerin aksine). dSLA ödülleri yalnızca yüksek performanslı sağlayıcılara ve onları destekleyen kullanıcılara dağıtılır.”

Swope’un dikkat çektiği son altcoin ise kurumsal organizasyonları Ethereum’a bağlamayı amaçlayan Baseledger’in tokeni Unibright (UBT). Analist, UBT’nin de yatırımcılara büyük fırsatlar sunacağını değerlendiriyor. UBT ise yazım anında 1,56 dolardan işlem görüyor.

Kaynak

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bu sitede yer alan tüm bilgiler haber ve bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi değildir.Çok riskli bir yatırım aracı olan kripto paralara kaybına tahammül edemeyeceğiniz bir yatırım yapmaktan kaçınınız.