1. Anasayfa
  2. EğitimKripto Para
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Smart Contracter, bir Ethereum rakibi olan altcoinin patlama yapmaya hazırlandığını söylüyor. Detayalar ve teknik verileri haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!

Kripto piyasasında hafta sonu güzel başladı. Piyasa yeşil bir görüntüde. Haftanın son günlerinde gelen kar satışları sonrası piyasa aşağı yönlü bir görüntüye geri dönmüştü. Bitcoin, 45,000 dolar seviyesine geriledi ancak çabuk toparlandı. Lider kripto para birimi yeniden 47,000 dolar seviyesini test ediyor.

Yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 46,553 dolardan işlem görüyor. BTC, son 24 saat içerisinde %3,35 değer kazandı. Kripto paranın toplam piyasa değeri 883 milyar dolar. Bu değer ile 2,159 trilyon dolarlık kripto piyasasının %40,9’unu domine ediyor.

İlgili: Bitcoin fiyat tahmini

Günlük Bitcoin (BTC) fiyat hareketleri

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!

 

Ethereum ise son 24 saat içerisinde %6,42 artarak 3,500 dolarlık seviyeyi test etmeye başladı. Gün içerisinde 3,509 doları gören ETH şu anda 3,482 dolardan fiyatlanıyor. Altcoinin toplam piyasa değeri 418 milyar dolar ve dominasyon oranı %19,2.

Günlük Ethereum (ETH) fiyat hareketleri

altcoin

 

İlk 10’daki kripto paraların tamamında yükseliş var. E büyük artış %7,88 ile Solana’da. Solana’yı %6,83 ile Avalanche (AVAX) izliyor.

İlgili: AVAX fiyat tahmini

Piyasa yeni bir döngüye hazırlanırken yatırımcıların gözü yeni ralli başlatması beklenen altcoinlerde. Ünlü kripto analisti Smart Contracter, kişisel Twitter sayfasında paylaştığı analizde Ethereum’un önemli rakiplerinden bir olan Fantom’a (FTM) dikkat çekti.

İlgili: Fantom (FTM) fiyat tahmini

Tüccar, akıllı sözleşme platformu için mevcut 1,5 dolar seviyesinden tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,50 dolara doğru %190’lık patlayıcı bir hareket öngörüyor.

altcoin Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapmaya hazırlanıyor!

“Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma şansının yüksek olduğunu düşünüyorum.”

Analist aynı zamanda yüksek performanslı blok zinciri Solana’nın (SOL) hem ABD doları hem de Bitcoin çiftlerinde yükseliş sinyalleri verdiğini de ekliyor.

FTM, yazım sırasında 1,66 dolardan işlem görürken Solana (SOL) ise 135,67 dolardan fiyatlanıyor.

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: