1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapacak! İşte nedeni

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapacak! İşte nedeni

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapacak! İşte nedeni
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analiz kanalı InvestAnswers’de yapılan bir yayında bu altcoin’in patlama yapabileceği açıklandı. Detaylar ve teknik veriler haberimizde.

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapacak! İşte nedeni

Kripto piyasası durgun görüntüsüne devam ediyor. Yılın ilk 6 ayında belli altcoinler haricinde beklenilen görüntü ortay çıkmadı. Yatırımcıların gözü ise kripto piyasasında olacak rallide.

Yakından takip edilen bir finansal eğitim Yotube kanalı InvestAnswers’de yapılan bir yayında kripto piyasasındaki sessizliği bozabilecek altcoinin Cardano (ADA) olduğu ortaya koyuldu.

İlgili: Cardano (ADA) nedir, geleceği nasıl?

Analiste göre yaklaşan Cardano güncellemesi ADA’yı kripto piyasasındaki diğer kripto paralardan ayrı bir yere konumlandırabilir. Ünlü trader Vasil hard fork’un bu ay piyasaya sürülmesinin ADA’nın mevcut rallisini yönlendirdiğini söylüyor.

“Her zaman hard forklardan önce kritpto para toplanır. Şu anki artışın, birçok harika şeyin geleceği Vasil hard fork’tan kaynaklandığı oldukça açık. TPS [saniyedeki işlem sayısı] açısından çok daha fazla ölçeklenebilirlik, çok daha fazla akıllı sözleşme işlevi, çok daha fazlası DeFi [merkezi olmayan finans] yetenekleri vb.”

InvestAnswers, ağ yükseltmelerinin ADA için tarihsel olarak yükseliş olduğunu belirtti.

“Geçmişe bakarsanız, Temmuz 2020’de Shelley hard fork’una geri dönebilirsiniz, Cardano %500 arttı. Mary’den sonra Mart 2021’de %1,100 arttı. En son Alonzo güncellemesi sonrası DeFi varlığının yaklaşık %135 arttığını ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,96 $’a ulaştığını gördük.”

Cardano (ADA), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 0,59 dolardan işlem görüyor. ADA, son 24 saat içerisinde %3,76 son 7 günde ise %27 değer kazandı. Kripto paranın piyasa değeri 19,890 milyar dolar. ADA, bu değer ile kripto ekosisteminin en değerli 6’ncı varlığı durumunda.

İlgili: Cardano (ADA) fiyat tahmini

Cardano (ADA) fiyat hareketleri (Haftalık)

Ünlü analiste göre bu altcoin patlama yapacak! İşte nedeni 

 

Canlı Cardano fiyatı

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.
Etiketler: