1. Anasayfa
  2. Güncel Haber
  3. Ripple CEO’su Garlinghoue şirketin yeni politikasını açıkladı

Ripple CEO’su Garlinghoue şirketin yeni politikasını açıkladı

Ripple CEO’su Garlinghoue şirketin yeni politikasını açıkladı
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

SEC davası ile gündemden düşmeyen Ripple’ın yeni stratejisi ortaya çıktı.

Ripple CEO’su Garlinghoue şirketin yeni politikasını açıkladı

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, merkezi San Francisco’da bulunan ödeme şirketinin gelecek planları içerisinde farklı kripto projelerini satın almak olduğunu açıkladı.

CNBC’ye konuşan Garlinghouse, Ripple’ın oldukça kuvvetli bir mali yapısı ve bilançosu olduğunu söyledi. Ünlü CEO, şirketin agresif bir satın alma süreci yaşayabileceğinin sinyallerini verdi.

Kriptoda büyüme olacağını söyleyebilirim. Biz de büyümek için kriptonun farklı alanlarına girmek istiyoruz. Tabu unlardan biri, bizim başlattığımız “karbon kredi inisiyatifi”. Fakat kripto alanı içerisinde 30, 40 farklı şirkete yatırım yapmış durumdayız. Bu konuda yeni fırsatları kollayarak, yatırımlarımızı artıracağız.

Ripple CEO'su Garlinghoue şirketin yeni politikasını açıkladı

Garlinghouse, kripto alanında birleşmelerin ve satın almaların çoğalacağı görüşünde.

Bence blockchain ve kripto alanında çok hızlı birleşmeler ve satın almalar göreceğiz. Şu anda çok şahit olmuyoruz ama ileride olacak.

Ripple CEO’su, daha önce dile getirdiği, SEC ile olan dava sonrası yapmayı planladıkları halk satışı (IPO) etkinliğine de tekrar değinerek, planlarından vazgeçmediklerini ifade etti.

Bilindiği gibi daha önce FTX.US borsasından, Brett Harrison da benzer bir açıklama ile yeni satın alma ve birleşme çalışmaları içerisinde olduklarını duyurmuştu.

İlgili: Ripple teknik analizi, yorum ve fiyat tahmini

Etiketler: