1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Ünlü analiste göre bu altcoin çöküşün eşiğinde olabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoin çöküşün eşiğinde olabilir!

Ünlü analiste göre bu altcoin çöküşün eşiğinde olabilir!
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Ünlü kripto analisti Altcoin Psycho, yeni bir Youtube yayınında bu altcoinin çöküşün eşiğinde olabileceğini tahmin ettiğini açıkladı. Detaylar ve teknik veriler yazımızda.

Ünlü analiste göre bu altcoin çöküşün eşiğinde olabilir!

Yakından takip edilen bir kripto stratejisti olan Altcoin Psycho, kripto para piyasasının mevcut görünümü altında bir altcoin için yatırımcıları dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Video paylaşım platformu Yotube’da aboneleri için analizlerini paylaşan analist, SOL’un zayıf fiyat hareketine dikkat çekti ve akıllı sözleşme platformuna geçen yıl yatırım yapan yeni piyasa katılımcılarının artık ağır kayıplar verdiğini söyledi.

Analist, yatırımcıları Solana’nın bir çöküşün eşiğinde olabileceği konusunda uyarıyor. Altcoin Pyscho, 25 dolarlık desteğin kritik olduğuna dikkat çekiyor.

 

altcoin

 

İlgili: Solana (SOL) nedir, geleceği nasıl?

“25 dolarlık destek kırılacak mı bilmiyorum ama kontrolden çıkmaya iyi bir aday varsa o da Solana’dır.”

Analiste göre, bu yatırımcılar varlıklarını “Solana katilleri” olarak lanse edilen yeni kripto varlıkları lehine zarara satabilirler.

“Kişisel olarak Aptos (APT) ve Sui’nin (SUI) bir süreliğine parlak yeni oyuncaklar olacağını düşünüyorum, özellikle de ‘Solana katilleri’ olarak pazarlandıkları için. Solana’da hala su altında olan bir sürü insan var ve bence şu anda daha az deneyimli tüccarlarınız, özellikle de ayı piyasasıyla ilk kez uğraşıyorlarsa, muhtemelen Solana’nın böyle görünmesinden korkuyorlar. Solana desteğin altına düşebilir.”

Analisttin yatırımcıları düşüş hakkındanuyardığı Solana (SOL), yazının kaleme alındığı anlarda Coinmarketcap verilerine göre 28,37 dolardan işlem görüyor. Altcoin, son 24 saatte yatay bir görünüm verdi. SOL, son yedi günde ise %8 değer kaybetti.

İlgili: Solana (SOL) fiyat tahmini

Kripto para şu anda 10,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bu değer SOL’u kripto piyasasının en değerli varlıkları sıralamasında 9’uncu sıraya koyuyor.

Kaynak

Etiketler: